Dětské povlečení MAŠINA A LETADLA, bavlna

ZS-102045*

Nový produkt

Krásné bavlněné povlečení s motivem mašinky, letadla a auťáku je ideální pro dětské sny. Díky kvalitní 100% bavlně je povlečení nejen pohodlné, ale také odolné a stálobarevné, což zaručuje dlouhou životnost i po mnoha vypráních.

Více informací

435 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Krásné bavlněné povlečení s motivem mašinky, letadla a auťáku je ideální nejen pro krásné sny po obědovém spinkání dětí v mateřských školkách, ale také pro večerní odpočinek v dětských pokojíčcích. Krásné a veselé motivy rozzáří každou postýlku a přináší radost i těm nejmenším. Mašinka, letadlo a auťák budou spolehlivě hlídat dětské sny během odpočinku a díky 100% bavlně, ze které je povlečení vyrobeno, bude zajištěno maximální pohodlí a příjemný spánek.


Jasné a stálé barvy neztratí na kráse ani po mnoha vypráních, což zaručuje dlouhou životnost a stálost vzhledu. Materiál použitý na povlečení je utkaný z kvalitních vláken, což zaručuje odolnost a jemnost zároveň. Povlečení je příjemné na dotek, ze 100% bavlny, která je známá svými vynikajícími vlastnostmi. Prádlo je hladkésavéprodyšné a odpovídá nejpřísnějším hygienickým normám, takže je bezpečné pro citlivou dětskou pokožku. Jeho přirozená prodyšnost zajišťuje komfort v každém ročním období, takže je příjemné jak v létě, tak v zimě.


Dopřejte dětem dokonalý spánek doslova jako v bavlnce s tímto krásným povlečením s motivem mašinky, letadla a auťáku. Nejenže přinese klidné a sladké sny, ale také oživí každý dětský pokojíček veselými barvami a oblíbenými hrdiny. Vaše děti si zamilují usínání v tomto povlečení, které jim poskytne útulný a bezpečný prostor pro odpočinek.Každý kus je šit s precizností a péčí na nejmodernějších strojích, které umožňují dokonalé provedení a dlouhou životnost našich produktů. České šičky, které se mohou pochlubit dlouholetou zkušeností a odborností, udržují tradici české kvalitní výroby, jež je známá po celém světě. Díky jejich dovednostem a pečlivosti se můžete spolehnout, že každý výrobek, který opustí dílnu, splňuje ty nejpřísnější standardy kvality.

Naše oddanost detailu a závazek k dokonalosti jsou patrné v každém stehu, což činí naše výrobky výjimečnými. Při výrobě je dbáno na každý detail, aby konečný produkt nebyl jen praktický, ale také esteticky příjemný a odolný vůči každodennímu opotřebení. Zvolte kvalitu, tradici a moderní přístup v jednom a nechte se přesvědčit o výjimečnosti našich výrobků.


  Český výrobek.

  Vyrobeno ze 100% bavlny.

  Povlečení lze bez obav prát při teplotě 60°C. Perte po rubové straně.


Souprava obsahuje:

  • 1x povlak na polštář: 45 x 60 cm
  • 1x povlak na přikrývku: 135 x 90 cm

Složení:

  • 100% bavlna

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: