Nové Stůl 120 x 60 cm UMAKART Zobrazit větší

Stůl 120 x 60 cm LAMINO nové

Nový produkt

Stůl s nastavitelnou výškou s deskou z laminované dřevotřísky.

Více informací

Dostupnost 6 týdnů

5 349 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

LAMINO + ABS HRANA = Stolová deska je vyrobena z laminované dřevotřískové desky síly 18 mm v barvě dle Vašeho výběru. Hrany desek jsou standardně opatřeny plastovou ABS hranou tl. 2 mm v dekoru BUK, požadavek na jinou barevnost ABS hrany je nutné uvést do poznámky.

Kovové nohy jsou zakončeny plastovými šroubovacími patkami, které umožňují měnit výšku stolu až o 18 cm. Stůl je dodáván v demontu, výška kartonu je 10 cm. Pro instalaci nohou je nutné použít stranový klíč nebo šestihranný nástavec velikosti 13 mm, nářadí není součástí balení.

Šířka:120 cm
Hloubka:60 cm
Výška:10 cm
Hmotnost:20 kg

lamino + ABS hrana - Stůl 120 x 60 cm / výškově stavitelné nohy 36 - 52 cm          Stůl 120 x 60 cm / výškově stavitelné nohy 36 - 52 cm

BAREVNÁ VZORKOVNICE

Příslušenství

    17 dalších produktů ve stejné kategorii: