Oko v oční jamce, 3x zvětšené, rozložitelné na 10 částí Zobrazit větší

Model rakoviny kůže

CX - 1037482

Nový produkt

Tento jedinečný model ukazuje onemocnění kůže rakovinou.

Více informací

2 830 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Nebezpečí v letním období se skrývá ve slunečních paprscích. Tento model ukazuje 8násobné zvětšení na přední a zadní straně 6 různých stádií rakoviny kůže (= maligního melanomu): zdravá kůže, maligní buňky se nachází na povrchu v epidermis, maligní buňky vyplňují epidermis, některé maligní buňky ve vrstvě stratum papillare vyplňují stratum papillare, maligní buňky pronikají vrstvou stratum reticulare, maligní buňky dosáhly podkožního tukového vaziva, satelitní buňky se nacházejí v blízkosti žíly.
Při pohledu shora můžete pozorovat vnější viditelné změny kůže v jednotlivých stádiích a posoudit je podle kritérií "ABCDE". Na bočních stranách modelu jsou vyznačeny různé hloubky proniknutí do vrstev kůže dle Clarka (I-V) a Breslowa (v mm). Na podstavci ukazuje 5 originálních barevných znázornění různé charakteristiky maligního melanomu.

Rozměry (VxŠxH): 

14 x 10 x 11,5 cm

Hmotnost:

0,2 kg

Příslušenství

    1 další produkt ve stejné kategorii: