Kartotéka A4, kovová, 2 zásuvky JOHANA, modrá Zobrazit větší

Kartotéka A4, kovová, 2 zásuvky JOHANA, modrá

BB-178304*

Nový produkt

Kvalitní kovová kartotéka do ředitelny, sborovny či kabinetu. Kovová kartotéka JOHANA se dvěma zásuvkami v modré barvě nabízí robustní konstrukci z ocelového plechu a pohodlné používání díky teleskopickým kuličkovým pojezdům se 100% výsuvem. Bezpečnostní prvky, jako je systém blokace zásuvek a centrální zamykání, zajišťují ochranu a stabilitu při ukládání dokumentů formátu A4.

Více informací

14 599 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška704 mm
Šířka405 mm
Hloubka622 mm

Více informací

Představujeme vám kovovou kartotéku JOHANA se dvěma zásuvkami v krásné modré barvě. Tato robustní a praktická kartotéka je navržena tak, aby vám poskytla maximální komfort při organizaci vašich dokumentů formátu A4. Díky svým promyšleným vlastnostem se stane neocenitelným pomocníkem v každé kanceláři.


Kartotéka JOHANA je vyrobena z odolného ocelového plechu, který zajišťuje její dlouhou životnost a vysokou odolnost proti mechanickému poškození. Povrchová úprava je provedena práškovým vypalovacím lakem v odstínech RAL, což kartotéce dodává nejen elegantní vzhled, ale také ji chrání před korozí a opotřebením.


Každá ze tří zásuvek je osazena teleskopickými kuličkovými pojezdy se 100% výsuvem, což umožňuje snadný přístup ke všem dokumentům. Pojezd zásuvek je navíc velmi lehký a tichý, což přispívá k pohodlnému používání kartotéky. Čela zásuvek jsou opatřena štítkem pro zasunutí popisku, což usnadňuje orientaci a rychlé nalezení potřebných dokumentů. Nosnost každé zásuvky je 30 kg, což znamená, že můžete bez obav uložit i větší množství papírů a složek. Zásuvky jsou připraveny pro případné použití dělících příček, které umožňují ještě lepší organizaci a přehlednost.


Kartotéka JOHANA je vybavena systémem blokace zásuvek, který zamezuje současnému vysunutí více zásuvek najednou. Tím se předchází možnému převážení celé kartotéky, což zvyšuje její bezpečnost a stabilitu. Centrální zamykání kvalitním cylindrickým zámkem Burg se dvěma klíči zajišťuje, že vaše dokumenty budou v naprostém bezpečí.   Zásuvky jsou osazeny teleskopickými kuličkovými pojezdy se 100% výsuvem.

  Nosnost jedné zásuvky je 30 kg.

   Kartotéka se dvěma zásuvkami.

  Centrální zamykání cylindrickým zámkem se dvěma klíči.


Vlastnosti:

 • svařované kartotéky z ocelového plechu pro formát závěsné složky A4
 • zásuvky jsou osazeny teleskopickými kuličkovými pojezdy se 100% výsuvem
 • pojezd zásuvek je velmi lehký a tichý
 • čela zásuvek jsou opatřena štítkem pro zasunutí popisku
 • nosnost zásuvky je 30 kg
 • systém blokace zásuvek zamezuje současnému vysunutí více zásuvek najednou
 • centrální zamykání kvalitním cylindrickým zámkem Burg se dvěma klíči
 • povrchová úprava je provedena práškovým vypalovacím lakem v odstínech RAL
 • zásuvky jsou připraveny pro případné použití dělících příček

Příslušenství

  30 dalších produktů ve stejné kategorii: