Dvoumístný, pevný ADAM D2P, sada 7 kusů

Nový produkt

Žákovský počítačový stůl ADAM dvoumístný s kabelovou průchodkou, žlabem pro vedení kabeláže, výsuvem na klávesnici a držákem na PC. Téměř nezničitelný školní počítačový stůl vhodný pro práci na notebooku nebo počítače All in One.

Po pravé straně si, prosím, zvolte provedení stolu.

ZDE naleznete PC stůl ADAM bez výsuvu na klávesnici a držáku na PC

Více informací

4-6 týdnů

55 995 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Elegantní a moderní design - to je série školního nábytku ADAM, tento školní počítačový stůl obsahuje kabelovou průchodku a žlab pro vedení kabeláže, výsuv na klávesnici a držák na PC. Deluxe školní PC stůl ADAM je téměř nezničitelný díky celosvařované ocelové konstrukci.

Provedení:

  • kabelová průchodka
  • žlab pro vedení kabeláže
  • držák na PC
  • výsuv na klávesnici
  • clona
  • rozměr 180 x 60 cm
  • standardní provedení desky ltd buk 18 mm (po pravé straně si můžete navolit jiný dekor desky, barvu kovové konstrukce...)
  • ocelová konstrukce jäkl 30x30 mm
  • rektifikační patky pro vyrovnání nerovností podlahy

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii: