Dětská židlička TARA, hnědý sedák

Nový produkt

Dětská židlička TARA je vyrobena z masivního dřeva, je kvalitně zpracovaná, ošetřena olejem pro dětský nábytek, opěradlo opatřeno lakem certifikovaným pro dětský nábytek.

Více informací

4 - 9 týdnů

1 018 Kč s DPH

Více informací

Dětská židle z masivního dřeva, lakovaná. Svým jednoduchým a vkusným vzhledem je to velice oblíbená židlička. Praktická a funkční. Vyrobena z kvalitního dřeva. Dřevo působí příznivě na mikroklima interiérů. Možno vybrat židličku z buku nebo ze smrku.

Výrobek je dodáván v transportním stavu - demontu. Sestavení je jednoduché, návod je přiložen.

Nábytek je určen pro děti a předškolního věku, tato velikost je zejména pro děti vysoké 93-116 cm (značka 1 podle ČSN EN 1729-1). Nábytek je určen pro děti, které již samostatně sedí (týká se židličky a lavičky) a nehrozí u nich zvýšené riziko pádu, zároveň by dítě při sedu mělo nožičkami dosáhnout na zem. Čištění provádějte vlhkým hadříkem, případně použijte čisticí prostředky vhodné pro dřevěný nábytek.

Rozměr a další specifikace:
výška 57 cm
výška sedu: 27 cm
sedák: 26 x 26 cm, hmotnost 2,4 kg

Materiál:
masiv borovice nebo masiv buk, povrchová úprava olejováním, opěradlo lakované

Vyrobeno v České republice.

Příslušenství

    16 dalších produktů ve stejné kategorii: