Dětská židlička SÁRA, zelený opěrák

LT - 4502

Nový produkt

Dětská židlička SÁRA je vyrobena z masivního dřeva, je kvalitně zpracovaná, ošetřena olejem pro dětský nábytek, opěradlo opatřeno lakem certifikovaným pro dětský nábytek.

Více informací

4 - 9 týdnů

963 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Dětská židlička je nepostradatelnou součástí dětského pokoje. Je vyrobena z masivního dřeva, je kvalitně zpracovaná, ošetřena olejem pro dětský nábytek, opěradlo lakované zelenou barvou certifikovanou pro dětský nábytek. Olej ošetřuje dřevo. Lze kombinovat se stolkem i lavičkou ze stejného materiálu a vytvořit dětem krásné a tvůrčí prostředí.

Výrobek je vyroben z masivního dřeva – borovice, je dodáván v demontu - ve 2 součástech, které jsou lehce sestavitelné. Návod je přiložen.

Nábytek je určen pro děti předškolního věku, tato velikost je zejména pro děti vysoké 93-116 cm (značka 1 podle ČSN EN 1729-1). Nábytek je určen pro děti, které již samostatně sedí a nehrozí u nich zvýšené riziko pádu, zároveň by dítě při sedu mělo nožičkami dosáhnout na zem. Čištění provádějte vlhkým hadříkem, případně použijte čisticí prostředky vhodné pro dřevěný nábytek.

Rozměr a další specifikace:
výška 56 cm
výška sedu: 27 cm
sedák: 30 x 30 cm, hmotnost 2,4 kg

Materiál:
masiv borovice, povrchová úprava olejováním, opěradlo lakované

Vyrobeno v České republice.

Příslušenství

    15 dalších produktů ve stejné kategorii: