Akce! Židle TRAMO pozinkovaná Zobrazit větší

Židle TRAMO pozinkovaná

Nový produkt

Celoocelová pozinkovaná venkovní školní židle TRAMO, určená k trvanému umístění ve školních venkovních učebnách, venkovních třídách a zahradách. Nejodolnější školní venkovní židle v nabídce SKOLATO. Odpovídá normám ČSN, tuto židli vyrábíme ve všech výškách dle norem ČSN.

Více informací

6-8 týdnů

1 595 Kč s DPH

  • vel. 2 (108 - 121 cm)
  • vel. 3 (119 - 142 cm)
  • vel. 4 (133 - 159 cm)
  • vel. 5 (146 - 176 cm)
  • vel. 6 (159 - 188 cm)
  • vel. 7 (174 - 207 cm)

Více informací

Minimální odběr této židle je 10 ks.

Klasický, čistý design žákovské židle TRAMO spolu s ocelovým sedákem a opěrákem vytváří židli, kterou jste hledali do venkovních učeben. Pozinkováním této židle jsme docílili odolnosti, stálosti a nezničitelnosti židle TRAMO. Velká výhoda této venkovní židle je možnost zvolení přesně takové velikosti, která bude žákům vyhovovat.

Venkovní třídy zažívají veliký boom u nás i v celém světě. Výuku ve venkovních třídách si oblíbili jak žáci tak kantoři po celém světě.

Vybavení venkovní učebny je pro Vaší školu jistě velká investice, proto jsme pro Vás připravili krátký shrnující text, ve kterém hovoříme o použitých materiálech, o rozdílech v námi nabízeném nábytku a jeho skotečné odolnosti. Tento shrnující text si můžete přečíst ZDE

Příslušenství

8 dalších produktů ve stejné kategorii: