Školní mobilní venkovní tabule 150x100 cm Zobrazit větší

Školní mobilní venkovní tabule 150x100 cm

Nový produkt

Mobilní tabule na kolečkách vhodná do venkovních tříd. Povrch je černý komaxitový křídový nástřik, podklad nástřiku je plech. Tato plocha odolá venkovním podmínkám. Konstrukce je vyrobena z oceli jäklového tvaru, lakovaná práškovou barvou.

Více informací

6-8 týdnů

12 950 Kč s DPH

Více informací

Stále ještě jste nenašli tabuli vhodnou pro venkovní použití? Nezoufejte, naše mobilní venkovní tabule odolá i dešti. Venkovní školní tabule SKOLATO je vhodná do všech venkovních učeben.

Upozornění: Doporučujeme přivázání tabule, aby při větru nedošlo ke zranění.

Vybavení venkovní učebny je pro Vaší školu jistě velká investice, proto jsme pro Vás připravili krátký shrnující text, ve kterém hovoříme o použitých materiálech, o rozdílech v námi nabízeném nábytku a jeho skotečné odolnosti. Tento shrnující text si můžete přečíst ZDE

Příslušenství

    6 dalších produktů ve stejné kategorii: