Čistička a ionizátor vzduchu IONIC CARE Triton X6

Nový produkt

Čistička vzduchu + ionizátor

• příkon 12 W

• max. efektivní plocha až 75 m²

• hlučnost max. 8 dB

• vzduchový výkon 65 m³/hod

• účinnost 96 %

• 3 režimy výkonu

• hmotnost 3,1 kg

Více informací

4 535 Kč s DPH

Více informací

Ionic-CARE Triton X6 je aktivní čističkou vzduchu a zároveň jeho výkonným ionizátorem. Dělá tak maximum pro vaše zdraví a udržení té nejvyšší kvality vzduchu u vás doma, v kanceláři či kdekoli, kde potřebujete.

96% úspěšnost při zachytávání polétavých nečistot, jako jsou viry, alergeny a další škodliviny

Vzduch čistí s vysokou efektivitou dosahující až 96 %, přičemž je přístroj dokonale tichý a má nulové náklady spojené s filtry. O proudění vzduchu totiž v případě Tritonu X6 pečuje kombinace elektrod pohybujících se vzduchem pomocí tzv. elektronového větru. Jde o mnohem modernější řešení, než jsou stále využívané obyčejné ventilátory.

Klíčové vlastnosti:

  • efektivita 96 % při zachytávání polétavých nečistot, jako jsou viry, alergeny a další škodliviny
  • kombinace čističky s ionizátorem
  • filtry s neomezenou životností = nulové náklady
  • téměř bezhlučný chod: max. 8 dB

Ionizace vzduchu výrazně zvyšuje čistící výkon čističky vzduchu (znásobuje účinnost zachytávání nečistot na elektrostatickém filtru), a proto by do 2 metrů ve směru „výdechu“ přístroje neměly být umístěny kovové a jiné vodivé předměty, které ionizované částice předčasně vybíjejí.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: