Učitelská katedra GÁBINA se zásuvkou

Nový produkt

Učitelská katedra z designové řady GÁBINA s uzamykatelnou zásuvkou, trubková konstrukce.

Více informací

4 483 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

  • ostré
  • zaoblené (+ 50,- Kč)
  • NE
  • ANO (+ 150,- Kč)

Více informací

Konstrukce katedry je tvořena trubkovými profily o průřezu 30 x 30 mm, které jsou opatřeny vypalovanou práškovou barvou (komaxit) dle vzorníku RAL. Nohy katedry jsou osazeny plastovými kluzáky, které zabraňují poškození podlahy a na přání mohou být osazeny ještě rektifikačními patkami ke kompenzaci případných nerovností podlahy. Deska katedry o rozměrech 130 x 60 cm má standardně tloušťku 18 m, můžeme ji však dodat i s deskou tl. 22 mm, případně 25 mm. Co se týče dřevěného dekoru desky, ve standardním provedení je katedra dodávána s bukovou deskou, v příplatkovém provedení s javorovou.

Uzamykatelná zásuvka, zhotovená ve stejném dekoru a ze stejného materiálu jako deska katedry, poskytuje dostatek prostoru a soukromí.

Rozměry zásuvky: 40 x 50 x 15 cm (š. x hl. x v.)

Příslušenství

29 dalších produktů ve stejné kategorii: