Učitelská katedra PERFO se skříňkou

Nový produkt

Učitelská katedra z designové řady PERFO s uzamykatelnou skříňkou.

Více informací

3 - 6 týdnů

6 377 Kč s DPH

  • ostré
  • zaoblené (+ 50,- Kč)
  • NE
  • ANO (+ 150,- Kč)

Více informací

Konstrukce katedry je tvořena plochoooválovými profily o průřezu 30 x 50 mm a 20 x 40 mm, které jsou opatřeny vypalovanou práškovou barvou (komaxit) dle vzorníku RAL. Nohy katedry jsou osazeny plastovými kluzáky, které zabraňují poškození podlahy a na přání mohou být osazeny ještě rektifikačními patkami ke kompenzaci případných nerovností podlahy. Deska katedry HUBERT o rozměrech 130 x 60 cm má standardně tloušťku 18 m, můžeme ji však dodat i s deskou tl. 22 mm, případně 25 mm. Co se týče dřevěného dekoru desky, ve standardním provedení je katedra dodávána s bukovou deskou, v příplatkovém provedení s javorovou.

Příjemným estetickým doplňkem, kterým se řada školního nábytku PERFO vymyká, je perforovaný plech sloužící jako spojnice nohou.

Uzamykatelná skříňka, zhotovená ve stejném dekoru a ze stejného materiálu jako deska katedry, poskytuje dostatek prostoru a soukromí.

Rozměry skříňky: 40 x 50 x 50 cm (š. x hl. x v.)

Příslušenství

29 dalších produktů ve stejné kategorii: