Pružinový siloměr 1N / 0,02N, červený

CX-1122044*

Nový produkt

Pružinový siloměr 1N/0,02N je navržen pro výuku fyziky, s průhledným pouzdrem, barevným kódováním a ochranou proti přetažení. Jeho přesnost měření ± 2% a funkce korekce nulového bodu zajišťují spolehlivost a snadné použití ve vzdělávacích institucích.

Více informací

1 120 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Délka290 mm

Více informací

Pružinový siloměr je základním nástrojem ve výuce fyziky, který umožňuje měření síly. Tento model, s rozsahem 1N a přesností 0,02N, je ideální pro demonstraci základních principů mechaniky. Siloměr je navržen s ohledem na potřeby vzdělávacích institucí, což je zaručeno logem LabGe­ar®, které je známkou testované kvality.


Tento siloměr je umístěn v průhledném pouzdře vyrobeném z plexiskla. Průhledné pouzdro umožňuje studentům vidět vnitřní mechanismus pružiny, což usnadňuje pochopení principu měření síly. Barevné kódování na stupnici zajišťuje snadnou a rychlou orientaci při odečítání naměřených hodnot.


Siloměr je vybaven ochranou proti přetažení, což zabraňuje poškození přístroje při nadměrném zatížení. Dále je na zařízení umístěn šroub pro korekci nulového bodu, který umožňuje přesné nastavení před každým měřením. Na obou koncích jsou háčky, které usnadňují připojení měřených předmětů.


Přesnost měření ± 2% z rozsahu zajišťuje, že výsledky jsou spolehlivé a vhodné pro výukové účely. Celková délka 290 mm a délka stupnice 100 mm jsou optimální pro pohodlnou manipulaci a čitelnost výsledků.


Tento pružinový siloměr je ideální pro demonstrace různých fyzikálních zákonů a experimentů. Učitelé mohou názorně předvádět zákon síly a pružnosti, Hookův zákon a další základní principy. Transparentní pouzdro a jasně označená stupnice pomáhají studentům pochopit, jak se síla měří a jak se mění v závislosti na zatížení pružiny.  Produkty označené logem LabGear byly speciálně vybrány a testovány pro potřeby výuky.


Vlastnosti:

 • pružinový siloměr 1N/0,02N
 • klasický siloměr v průhledném pouzdře
 • pouzdro z plexiskla
 • barevné kódování
 • ochrana proti přetažení
 • šroub pro korekci nulového bodu
 • háčky na obou stranách
 • logo LabGe­ar® zaručuje testovanou kvalitu pro vyučování

Technické specifikace:

 • přesnost měření: ± 2% z rozsahu
 • celková délka: 290 mm
 • délka stupnice: 100 mm

Příslušenství

  30 dalších produktů ve stejné kategorii: