Skříň PARIBO 8003 Zobrazit větší

Skříň PARIBO 8003

HS - S 5 80 03

Nový produkt

Skříně PARIBO - to je pevná robustní konstrukce korpusů a vysoká nosnost polic.

Více informací

5 039 Kč s DPH

Parametry

Výška192 cm
Šířka80 cm
Hloubka40 cm
Hmotnost63 kg
NosnostNosnost police 80 kg

Více informací

Skříně PARIBO - to je pevná robustní konstrukce korpusů a vysoká nosnost polic. Využití naleznou ve všech kancelářských prostorech či školních učebnách a kabinetech. Nabízíme kancelářské skříně otevřené, zavřené (s plnými či prosklenými dveřmi) a roletové. Dveře jsou osazeny tlumiči pantů, které zabrání prudkému zavření. Výška skříní je 192 cm. Šířka je 80 nebo 40 cm, hloubka 42 cm. Výška úložného prostoru je přizpůsobena na výšku standardního šanonu. Odolné materiály (Egger) a kvalitní kování (Blum) pocházejí výhradně ze Zemí Evropské unie. Půda, dno i police mají tloušťku 25 mm a na přední straně jsou chráněné ABS hranou 2 mm. Zbytek korpusu má tloušťku 18 mm a hranu ABS 1 mm. Bezkonkurenční nosnost a variabilita – to jsou hlavní přednosti polic kancelářských skříní PARIBO. Záda jsou vždy pohledová, takže skříně můžete použít jako prostorový dělící prvek.

  • Tlumiče dovírání dveří
  • Vysoká pevnost konstrukce
  • Nadstandardní nosnost polic 80 kg

10 dalších produktů ve stejné kategorii: