Židle GÁBINA, stavitelná, CPL žlutá, trubková konstrukce Zobrazit větší

Židle GÁBINA, stavitelná, CPL žlutá, trubková konstrukce

Nový produkt

Výškově stavitelná školní žákovská židle GÁBINA s CPL sedákem a opěrákem. Trubková konstrukce

Více informací

3 - 6 týdnů

1 865 Kč s DPH

  • vel. 2-3 (108 - 142 cm)
  • vel. 3-5 (119 - 176 cm)
  • vel. 4-6 (133 - 188 cm)
  • vel. 5-7 (146 - 207 cm)

Více informací

Žákovská židle GÁBINA je opatřena sedákem a opěrákem z ergonomicky tvarované bukové překližky, potažené CPL laminátem. Pevná kovová kostra je tvořena trubkovým profilem o rozměrech 20 x 40 mm a ošetřena vypalovaným práškovým lakem (komaxit). Sváry jsou na citlivých místech zesíleny tak, aby odolaly nárokům dnešních dětí.

CPL laminát: Sedák a opěrák židle jsou potaženy vrstvou střednětlakého laminátu. To v praxi znamená, že jsou odolné proti poškrábání a zachovávají si barevnou stálost. Svými vlastnostmi se tak hodí do zátěžových prostor jako je škola.

skolni-zakovska-zidle-ygnac-stavitelna.j

24 dalších produktů ve stejné kategorii: