Školní žákovská sestava HUBERT dvoumístná, stavitelná - lavice + 2 x židle

Nový produkt

Dvoumístná, výškově stavitelná žákovská školní sestava lavice a dvou židlí HUBERT s pracovní plochou vyrobenou z LTD desky v dekoru dřeva nebo barevném odstínu dle Vašeho přání.

Více informací

3 - 6 týdnů

3 945 Kč s DPH

 • ostré
 • zaoblené (+ 50,- Kč)
 • vel. 2-3 (108 - 142 cm)
 • vel. 3-5 (119 - 176 cm)
 • vel. 4-6 (133 - 188 cm)
 • vel. 5-7 (146 - 207 cm)
 • drátěné odkládací koše (ZDARMA)
 • odkládací deska (+ 120,- Kč)
 • NE
 • ANO (+ 150,- Kč)

Parametry

Sestavy - Rozměr desky stolu130 x 50 cm, tloušťka desky 1,8 cm

Více informací

Dvoumístná, výškově stavitelná školní sestava žákovská lavice a dvou židlí HUBERT s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Hrany desky jsou chráněny před poškozením odolnou plastovou ABS hranou o síle 2 mm. Kovová kostra je tvořena plochooválovým profilem. Po obou stranách lavice nalezne žák praktický odkládací kovový háček na batoh či na aktovku. Nerovnost podlahy lze pohodlně vyrovnat pomocí rektifikačních (nastavitelných) patek na spodní straně kovových nohou.

 • rozměr desky školní lavice 130 x 50 cm, tloušťka desky 18 mm / volitelně 25 mm
 • deska s odolnou plastovou hranou ABS o síle 2 mm
 • sedák a opěrák školní židle z lakované bukové překližky
 • ergonomicky tvarovaný sedák i opěrka

CO JE CPL FÓLIE...?

CPL (Continuous Pressure Laminate, střednětlaký laminát) je odolný materiál vyrobený na bázi laminátové pryskyřice při vysoké teplotě a tlaku. Vydrží více než fólie a hodí se do prostor se střední zátěží, jako jsou kancelářské prostory či domácnosti s možností poškrábání. Povrchy CPL mohou mít dekory jen těžko rozeznatelné od pravého dřeva, přitom jsou však dobře cenově dostupné. Odolnější variantou tohoto materiálu je HPL lamino pro skutečně vysoké zatížení v užitkových prostorách a exteriérech.

HPL

Vysokotlaký laminát (High pressure laminate, zkratkou HPL) je vysokotlaký, konstrukčně plošný materiál na odolné, dekoračně výrazné povrchy.

Použití: v interiéru - na kuchyňské desky, desky stolů, skříňový nábytek, na výrobu dvířek, jako obkladový materiál na obložení stěn, dělící příčky, odolné kancelářské podlahy, montážní stoly v průmyslu, izolační a nosné desky pro elektroprůmysl a mnoho dalších konstrukčních realizací. V exteriéru jako kompaktní desky (od 2 mm do cca 30 mm). Tento materiál se vyrábí v poměrně široké škále tlouštěk. Vzniká prostým vrstvením podkladových (kraftových) papírů. Venkovní obložení domů jako provětrávané fasády, dětská hřiště, ploty, brány, balkónové výplně a pod.

Historie: první laboratorní pokusy na konci 19 století. U vývoje průmyslových aplikací stály dvě firmy: Formica (1913) a Resopal (1930). Prvotní použití bylo jako izolační desky pro elektroprůmysl a odolný materiál na vodorovné desky stolů. V této době na lícové straně zatím pouze s hnědým povrchem bez dekoračních vrstev.

Vlastnosti: jsou popsané všeobecně závaznou normou: „Vysokotlaké dekorativní lamináty (HPL) – Desky na bázi reaktoplastů - ČSN EU 438 - (1 až 9)“. Předně se jedná o: vysokou oděruvzdornost, vysokou odolnost proti proražení, vysokou odolnost vůči teplotě (do 180 st. C), vysokou odolnost proti průniku vody. Mají garantovanou rozměrovou stálost a vysokou odolnost proti oxidaci povrchu – tedy stálobarevnost.

Výroba: probíhá lisováním jednotlivých vrstev materiálu ve stacionárních lisech, zpravidla o vysokém počtu lisovacích portálů. Budoucí HPL se zaváží do lisovacího portálu ve skladbě: kraftové papíry (sycené pryskyřicí), dekorační papír, overlay (krycí, ochranná vrstva). Materiál je následně stlačen za vysoké teploty po dobu cca 80 minut. Při tomto procesu dochází k propečení jednotlivých vrstev v kompaktní celek. V každém lisovacím portále jsou lisovány vždy sudé počty budoucích HPL, oddělené jsou tzv. rozlupovou - separační vrstvou. Ta je vždy na rubové straně HPL. Po ukončení lisování je nutno vždy rubovou stranu přebrousit, aby se oddělily zbytky této vrstvy. Vzhled povrchu lícové strany HPL (lesk, mat, reliéfní struktury) určuje druh lisovacího plechu.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: