Školní žákovská sestava HUBERT PREMIUM+ dvoumístná, stavitelná - lavice + 2 x židle

Nový produkt

Dvoumístná, výškově stavitelná školní žákovská sestava lavice a dvou židlí HUBERT PREMIUM+ s pracovní plochou vyrobenou z laminované LTD desky v přírodním javorovém dezénu. Sedáky a opěráky židlí jsou vyrobeny z překližky a potaženy odolnou CPL fólií. 

Více informací

4 255 Kč s DPH

 • ostré
 • zaoblené (+ 50,- Kč)
 • vel. 2-3 (108 - 142 cm)
 • vel. 3-5 (119 - 176 cm)
 • vel. 4-6 (133 - 188 cm)
 • vel. 5-7 (146 - 207 cm)
 • drátěné odkládací koše (ZDARMA)
 • bez košů / desky (- 100,- Kč)
 • NE
 • ANO (+ 150,- Kč)

Více informací

Dvoumístná školní žákovská sestava lavice a dvou židlí HUBERT PREMIUM+ s pracovní plochou vyrobenou z laminované LTD desky v přírodním javorovém dezénu. Hrany desky jsou chráněny před poškozením odolnou plastovou ABS hranou o síle 2 mm. Sedák a opěrák židlí je vyroben z překližky a potažen odolnou CPL fólií, která mnohem lépe odolává poškození a nepříznivým vlivům.

CO JE CPL FÓLIE...?

CPL (Continuous Pressure Laminate, střednětlaký laminát) je odolný materiál vyrobený na bázi laminátové pryskyřice při vysoké teplotě a tlaku. Vydrží více než fólie a hodí se do prostor se střední zátěží, jako jsou kancelářské prostory či domácnosti s možností poškrábání. Povrchy CPL mohou mít dekory jen těžko rozeznatelné od pravého dřeva, přitom jsou však dobře cenově dostupné. Odolnější variantou tohoto materiálu je HPL lamino pro skutečně vysoké zatížení v užitkových prostorách a exteriérech.

Kovová kostra je tvořena plochooválovým profilem. Po obou stranách lavice nalezne žák praktický odkládací kovový háček na batoh či na aktovku. Nerovnost podlahy lze pohodlně vyrovnat pomocí rektifikačních (nastavitelných) patek na spodní straně kovových nohou.

 • rozměr desky 130 x 50 cm, tloušťka desky 18 mm / volitelně 25 mm
 • deska s odolnou plastovou hranou ABS o síle 2 mm
 • ergonomicky tvarovaný sedák i opěrka

30 dalších produktů ve stejné kategorii: