Montovaná sestava HUBERT jednomístná, výšk. stavitelná

Nový produkt

Jednomístná školní žákovská sestava lavice a jedné židle HUBERT s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v mnoha dezénech bez příplatku.

Konstrukce montovaná, dodávaná v demontu - montáž v případě zájmu zajistíme.

Více informací

3 - 6 týdnů

4 125 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Jednomístná žákovská školní sestava lavice a židle HUBERT s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v mnoha dezénech bez příplatku. Hrany desky jsou chráněny před poškozením odolnou plastovou ABS hranou o síle 2 mm. Kovová kostra je tvořena plochooválovým profilem. Po straně lavice nalezne žák praktický odkládací kovový háček na batoh či na aktovku.

  • rozměr desky 70 x 50 cm, tloušťka desky 18 mm
  • deska s odolnou plastovou hranou ABS o síle 2 mm

Žákovská židle HUBERT je opatřena sedákem a opěrkou z lakované, ergonomicky tvarované bukové překližky v přírodním odstínu. Pevná kovová kostra je tvořena plochooválovým profilem o rozměrech 20 x 40 mm a ošetřena vypalovaným práškovým lakem (komaxit). Sváry jsou na citlivých místech zesíleny tak, aby odolaly nárokům dětí.

Montovaná konstrukce:

Montované školní žákovské lavice se liší od celosvařovaných tím, že jednotlivé dílce konstrukce jsou spojeny šrouby. Lavice Vám přijdou v demontovaném stavu, lavice montované se tímto stávají dostupnější variantou, protože část ceny každé školní lavice tvoří také dopravné, které Vám účtujeme pouze v symbolické výši. V balíku Vám vždy přijdou 2 nohy s podpěrou desky, deska a další podpěrný dílec, který zamezuje průhybu desky. Konstrukce školních montovaných lavic je po smontování velice stabilní právě díky veškerým podpěrným prvkům. Židle je vždy celosvařovaná.

Na výběr:

  • barva kovové konstrukce
  • barva LTD
  • možnost zvolit barvu lakované překližky sedáků a opěráků židlí - standardně přírodní lakovaný buk nebo za příplatek lakováno barvami: červená, zelená, modrá, žlutá, šedá, oranžová.

Příslušenství

1 další produkt ve stejné kategorii: