Akce! Montovaná sestava ČENĚK dvoumístná, pevná Zobrazit větší

Montovaná sestava ČENĚK dvoumístná, pevná

Nový produkt

Dvoumístná školní žákovská sestava lavice ČENĚK a židle TRAMO pevná s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v mnoha dezénech bez příplatku.

Konstrukce lavice montovaná, dodávaná v demontu - montáž v případě zájmu zajistíme.

Více informací

3 - 6 týdnů

3 955 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

 • ostré
 • zaoblené (+ 50,- Kč)
 • vel. 2 (108 - 121 cm)
 • vel. 3 (119 - 142 cm)
 • vel. 4 (133 - 159 cm)
 • vel. 5 (146 - 176 cm)
 • vel. 6 (159 - 188 cm)
 • vel. 7 (174 - 207 cm)
 • drátěné odkládací koše (+ 100,- Kč)
 • odkládací deska (+ 220,- Kč)
 • bez košů / desky
 • NE
 • ANO (+ 150,- Kč)

Více informací

Dvoumístná školní žákovská sestava lavice ČENĚK a dvě židle TRAMO s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v mnoha dezénech bez příplatku. Hrany desky jsou chráněny před poškozením odolnou plastovou ABS hranou o síle 2 mm. Kovová kostra je tvořena jäklovým profilem. Po obou stranách lavice nalezne žák praktický odkládací kovový háček na batoh či na aktovku.

 • rozměr desky 130 x 50 cm, tloušťka desky 18 mm
 • deska s odolnou plastovou hranou ABS o síle 2 mm

Žákovská židle je opatřena sedákem a opěrkou z lakované, ergonomicky tvarované bukové překližky v přírodním odstínu. Pevná kovová kostra je tvořena trubkovým profilem a ošetřena vypalovaným práškovým lakem (komaxit). Sváry jsou na citlivých místech zesíleny tak, aby odolaly nárokům dnešních dětí.

Montovaná konstrukce:

Montované školní žákovské lavice se liší od celosvařovaných tím, že jednotlivé dílce konstrukce jsou spojeny šrouby. Lavice Vám přijdou v demontovaném stavu, lavice montované se tímto stávají dostupnější variantou, protože část ceny každé školní lavice tvoří také dopravné, které Vám účtujeme pouze v symbolické výši. V balíku Vám vždy přijdou 2 nohy s podpěrou desky, deska a další podpěrný dílec, který zamezuje průhybu desky. Konstrukce školních montovaných lavic je po smontování velice stabilní právě díky veškerým podpěrným prvkům. Židle je vždy celosvařovaná.

Příslušenství

2 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: