Sestava PERFO + FLEXI dvoumístná

Nový produkt

Dvoumístná školní žákovská sestava lavice PERFO a 2 židlí FLEXI s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním javorové nebo bukovém dezénu.

Více informací

3 - 6 týdnů

4 995 Kč s DPH

 • ostré
 • zaoblené (+ 50,- Kč)
 • vel. 2 (108 - 121 cm)
 • vel. 3 (119 - 142 cm)
 • vel. 4 (133 - 159 cm)
 • vel. 5 (146 - 176 cm)
 • vel. 6 (159 - 188 cm)
 • vel. 7 (174 - 207 cm)
 • drátěné odkládací koše (ZDARMA)
 • odkládací deska (+ 120,- Kč)
 • bez košů / desky (- 100,- Kč)

Více informací

Dvoumístná školní žákovská sestava lavece a 2 židlí PERFO s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Hrany desky jsou chráněny před poškozením odolnou plastovou ABS hranou o síle 2 mm. Kovová kostra je tvořena plochooválovým profilem. Po obou stranách lavice nalezne žák praktický odkládací kovový háček na batoh či na aktovku. Nerovnost podlahy lze pohodlně vyrovnat pomocí rektifikačních (nastavitelných) patek na spodní straně kovových nohou.

 • rozměr desky 130 x 50 cm, tloušťka desky 18 mm / volitelně 25 mm
 • deska s odolnou plastovou hranou ABS o síle 2 mm

Ergonomická židle FLEXI zajistí zdravé a pohodlné sezení žákům i učitelům. Kovová podnož je vyrobena z vysokopevnostních ocelových trubek s pružícím efektem.

Židli FLEXI nabízíme ve 4 základních barvách: červená, zelená, modrá, tmavě šedá. Kovová konstrukce ve všech odstínech RAL. V nabídce máme všechny velikosti (2, 3, 4, 5, 6, 7), jako u standardních školních židlí.

Přednosti židle FLEXI:

 • hygienický, omyvatelný povrch
 • stohovatelnost
 • ergonomie
 • pružící efekt
 • tiché přesuny

skolni-zakovska-lavice-ygnac-jednomistna

6 dalších produktů ve stejné kategorii: