Montovaná lavice HUBERT jednomístná, pevná

Nový produkt

Jednomístná školní žákovská lavice HUBERT pevná s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v mnoha dezénech bez příplatku.

Konstrukce montovaná, dodávaná v demontu - montáž v případě zájmu zajistíme.

Více informací

3 - 6 týdnů

2 274 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Jednomístná žákovská školní lavice HUBERT s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v mnoha dezénech bez příplatku. Hrany desky jsou chráněny před poškozením odolnou plastovou ABS hranou o síle 2 mm. Kovová kostra je tvořena plochooválovým profilem. Po straně lavice nalezne žák praktický odkládací kovový háček na batoh či na aktovku.

  • rozměr desky 70 x 50 cm, tloušťka desky 18 mm
  • deska s odolnou plastovou hranou ABS o síle 2 mm

Montovaná konstrukce:

Montované školní žákovské lavice se liší od celosvařovaných tím, že jednotlivé dílce konstrukce jsou spojeny šrouby. Lavice Vám přijdou v demontovaném stavu, lavice montované se tímto stávají dostupnější variantou, protože část ceny každé školní lavice tvoří také dopravné, které Vám účtujeme pouze v symbolické výši. V balíku Vám vždy přijdou 2 nohy s podpěrou desky, deska a další podpěrný dílec, který zamezuje průhybu desky. Konstrukce školních montovaných lavic je po smontování velice stabilní právě díky veškerým podpěrným prvkům.

Příslušenství

2 dalších produktů ve stejné kategorii: