Akce! Dětská židlička SÁRA, přírodní Zobrazit větší

Dětská židlička SÁRA, přírodní

LT4501

Nový produkt

Dětská židle z masivního dřeva. Přírodní provedení z borového dřeva.

Rozměr: výška 56cm, výška sedátka 27cm, sedák 30 x30cm, hmotnost 2,4 kg

Materiál: masiv borovice, povrchová úprava olejováním

Více informací

941 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Dětská židle z masivního dřeva. Přírodní provedení z borového dřeva.

Rozměr: výška 56cm, výška sedátka 27cm, sedák 30 x30cm, hmotnost 2,4 kg

Materiál: masiv borovice, povrchová úprava olejováním

Dětská židlička je nepostradatelnou součástí dětského pokoje. Je vyrobena z masivního dřeva, je kvalitně zpracovaná, ošetřena olejem pro dětský nábytek, opěradlo lakované barvou certifikovanou pro dětský nábytek. Olej ošetřuje dřevo. Lze kombinovat se stolkem i lavičkou ze stejného materiálu a vytvořit dětem krásné a tvůrčí prostředí.

Výrobek je vyroben z masivního dřeva – borovice, je dodáván v demontu - ve 2 součástech, které jsou lehce sestavitelné. Návod je přiložen.

Nábytek je určen pro děti batolecího a předškolního věku, tato velikost je zejména pro děti vysoké 93-116 cm (značka 1 podle ČSN EN 1729-1). Nábytek je určen pro děti, které již samostatně sedí (týká se židličky a lavičky) a nehrozí u nich zvýšené riziko pádu, zároveň by dítě při sedu mělo nožičkami dosáhnout na zem. Čištění provádějte vlhkým hadříkem, případně použijte čisticí prostředky vhodné pro dřevěný nábytek.

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: