Dětské plátěné prostěradlo, béžové

ZS-605003*

Nový produkt

Dětské plátěné prostěradlo v rozměru 140x70 cm nabízí jednoduché a rychlé založení bez gumičky, ideální pro mateřské školy i domácnosti. Vyrobena ze 100% bavlny, zaručuje kvalitu, pohodlí a snadnou údržbu, poskytující dětem maximální komfort během spánku či odpočinku.

Bavlněné prostěradlo plachta bez gumy. Prostěradlo s gumou a jiný rozměr na dotaz.

Více informací

203 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška140 cm
Šířka70 cm
Materiál100% bavlna

Více informací

Jednobarevná plátěná prostěradla se díky svým výborným vlastnostem řadí mezi nejoblíbenější v českých mateřských školách i domácnostech. Tyto bavlněné plachty nabízejí jednoduché a rychlé založení bez gumičky, což usnadňuje každodenní úpravu postelí.


Bavlněná plachta je vyrobena ze 100% bavlny, což zaručuje nejen vysokou kvalitu, ale také příjemný pocit při doteku. Prostěradla jsou certifikovaná a splňují přísné normy, aby poskytovala vašim dětem maximální komfort během spánku či odpočinku.


Díky možnosti žehlení či mandlování zůstává prostěradlo po vyžehlení rovné, hladké a hygienicky čisté. To nejen prodlužuje jeho životnost, ale také dodává celkově uklizený dojem. Navíc vzdušný materiál podporuje cirkulaci vzduchu a přispívá k lepšímu spánku. Dětské plátěné prostěradlo je praktickým a pohodlným doplňkem do každé dětské postýlky či lůžka a zajišťuje, že vaše dítě bude spát ve zdravém a příjemném prostředí.


Dostupný rozměr 140x70 cm.Vlastnosti:

  • jednobarevné plátěné prostěradlo
  • bez gumičky, jednoduché a rychlé založení
  • možnost žehlení či mandlován
  • hygienické a vzdušné

Standardně je prostěradlo určeno pro matrace do výšky 15 cm. Pokud Vaše matrace je vyšší, neváhejte nás kontaktovat, na požádání vyrobíme prodlouženou délku, výšku, popř. jiné atypické rozměry.


  Český výrobek.

  Vyrobeno ze 100% bavlny.

  Ručník lze bez obav prát při teplotě 60°C.


Složení:

  • 100% bavlna

Příslušenství

    8 dalších produktů ve stejné kategorii: