Žákovská židle ALEXIS

Nový produkt

Židle byla vyvynuta s důrazem na správné držení celého těla. Je vyrobena z nejodolnějšího polypropylenu. Ocelová konstrukce nejvyšší kvality, určená do nejvíce zatěžovaných prostor, jako jsou učebny a jiné veřejné prostory. Židle je stohovatelná.

Židle je navržená a dlouhodobě testovaná odborníky ve Velké Británii. Také z tohoto důvodu poskytujeme záruku 6 let.

Více informací

3-4 týdny

1 482 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

  • 1 ks - 4 ks
  • 5 ks - 20 ks
  • 20 ks a více
  • Ano
  • Ne

Více informací

Plastová žákovská židle s ergonomicky tvarovaným sedákem a opěrákem zajistí žákům i učitelům pohodlné sezení. Nabízíme ji v mnoha provedeních. Je vyrobena a testována ve Velké Británii a odpovídá normě ČSN EN 1729.

K židlím můžete zakoupit spojovník, který slouží ke spojení židlí, například ve školním divadélku či posluchárně, kdy židle stojí v řadě a není ve Vašem zájmu, aby žáci s židlí hýbali.

skolni-zakovska-zidle-ygnac-stavitelna.j

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: