Žákovská židle ALEXIS

Nový produkt

Židle byla vyvinuta s důrazem na správné držení celého těla. Je vyrobena z nejodolnějšího polypropylenu. Ocelová konstrukce nejvyšší kvality, určená do nejvíce zatěžovaných prostor, jako jsou učebny a jiné veřejné prostory. Židle je stohovatelná.

Židle je navržená a dlouhodobě testovaná odborníky ve Velké Británii. Také z tohoto důvodu poskytujeme záruku 6 let.

Více informací

3-4 týdny

1 482 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Správné držení těla je klíčové, zejména v prostředích, která jsou vystavena vysoké zátěži, jako jsou učebny a veřejné prostory. Proto jsme vyvinuli židli s důrazem na ergonomii a odolnost, která splňuje nejvyšší standardy kvality.


Židle ALEXIS je vyrobena z nejodolnějšího polypropylenu a vybavena ocelovou konstrukcí nejvyšší kvality, což zajišťuje její trvanlivost a spolehlivost i při nejnáročnějším použití. Ať už jde o intenzivní denní používání ve školách či jiných veřejných prostorech. Tato židle je stohovatelná pro snadné uskladnění.


Židle byla navržena a dlouhodobě testována odborníky ve Velké Británii. Díky tomu jsme schopni poskytnout záruku 6 let, což je projevem našeho přesvědčení o vysoké kvalitě a spolehlivosti. Ergonomicky tvarovaný sedák a opěrák židle ALEXIS poskytuje žákům i učitelům pohodlné sezení po celý den. Židle je nabízena v řadě krásných barevných variant a perfektně tak doplní design jakékoliv školní učebny. Židle samozřejmě odpovídají normě ČSN EN 1729, což je další záruka bezpečnosti a kvality.


Kromě samotných židlí nabízíme také spojovníky, které umožňují spojení židlí do řad například ve školním divadle nebo posluchárně. Tím zabraňujete pohybu židlí a zajistíte tak klidnější a bezpečnější prostředí pro žáky nebo návštěvníky.Vlastnosti:

  • ergonomicky navržená pro správné držení těla
  • vyrobena z nejodolnějšího polypropylenu
  • ocelová konstrukce nejvyšší kvality
  • určena pro nejvíce zatěžované prostory, jako jsou učebny a veřejné prostory
  • stohovatelná pro snadné skladování
  • navržena a testována odborníky ve Velké Británii
  • splňuje normu ČSN EN 1729
  • možnost zakoupení doplňků, jako jsou spojovníky pro stabilní uspořádání v řadách


  Navržena a testována odborníky ve Velké Británii.

  Splňuje normu ČSN EN 1729.

Norma ČSN EN 1729 je evropská norma, která stanovuje požadavky na ergonomické vlastnosti, rozměry a bezpečnost židlí pro pracovní a vzdělávací účely. Tato norma určuje minimální a maximální rozměry sedadel, včetně výšky sedáku a hloubky sedáku, aby bylo zajištěno správné držení těla a pohodlí při dlouhodobém sezení. Splnění normy ČSN EN 1729 znamená, že židle je navržena tak, aby poskytovala ergonomicky správné sezení a splňovala bezpečnostní požadavky pro použití v pracovních a vzdělávacích prostředích.


Vzorník barev


Tabulka velikostí

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: