Akce! Lichoběžníkový stůl MATYÁŠ Zobrazit větší

Lichoběžníkový stůl MATYÁŠ

Nový produkt

Lichoběžníkový stůl je vyroben z masivního dřeva. Tvar stolu je neobvyklý. Stolečky se skvěle a variabilně dají skládat k sobě.

Rozměry: výška 46cm, deska 110/55x55cm

Materiál: masivní dřevo – borovice

Více informací

2 853 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Dětský stůl je vyroben z masivního dřeva, je hladce opracovaný. Kvalitní a praktický. Je nepostradatelný pro dětské hry, tvoření i malování. Možno vytvořit sestavu z masivního stolečku, židliček i lavičky.

Stoleček je vyroben z masivního dřeva (borovice), je dodáván v demontu z důvodu výhodnější dopravy a omezení rizika poškození nábytku při přepravě. Sestavení je jednoduché a návod je přiložen.

Povrchová úprava je provedena přírodním olejem certifikovaným pro dětský nábytek a horní deska stolu je lakovaná bezbarvým lakem pro vyšší odolnost a snadnou údržbu. Materiály jsou certifikované pro dětský nábytek.

Nábytek je určen pro děti batolecího a předškolního věku, tato velikost je zejména pro děti vysoké 93-116 cm (značka 1 podle ČSN EN 1729-1). Čištění provádějte vlhkým hadříkem, případně použijte čisticí prostředky vhodné pro dřevěný nábytek.

Příslušenství

    18 dalších produktů ve stejné kategorii: