Pěnový podsedák s LOGEM či obrázkem 0,5 cm

Nový produkt

Pěnový podsedák MADLA s madlem a Vaším logem vhodný do školy, školky i do domácnosti - krásný způsob, jak se rozloučit s dětmi na konci roku (minimální odběr 30 ks). Při odebrání více kusů, napiště, prosím, do e-mailu - rádi Vám vytvoříme cenovou nabídku.

Více informací

219 Kč s DPH

Více informací

Pěnový podsedák MADLA s madlem je vyroben z vysokolehčeného síťovaného polyethylénu české výroby VYLEN®, který je opatřený certifikátem o zdravotní nezávadnosti. Vhodný i pro alergiky. Podsedák izoluje chlad, hřeje, je měkký, lehký a má příjemný povrch. Nesaje vodu ani pot a je omyvatelný. Můžete ho využívat i u vody. Díky poutku ho můžete zavěsit, je to praktické uschování podsedáku.

Podsedák Vám zpříjemní sezení v mokré trávě nebo na špinavých místech. Ochrání vás před ušpiněním. Lehce omyvatelný běžnými prostředky. Podsedák můžete využívat u vody, na výletechdo hor, při turistice nebo i kempování pod stany.

11 dalších produktů ve stejné kategorii: