Pěnový komunitní kruh s twistrem

PH-100-09-0001*

Nový produkt

Pěnový komunitní kruh s twistrem je bezpečná, inovativní a interaktivní pomůcka pro výuku a komunikaci, která přináší nový rozměr do vzdělávacích prostor.

Více informací

6 264 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Průměr218 cm
Tloušťka1 cm

Více informací

Pokud hledáte způsob, jak oživit atmosféru v učebnách a podpořit interaktivní komunikaci, pak je pěnový komunitní kruh ideální volbou. Vyrobený z vysokolehčeného síťovaného polyethylenu české výroby, zaručuje bezpečnost, měkkost a izolaci od chladu, což ji činí vhodnou pro všechny děti, včetně alergiků.


Díky protiskluzovému povrchu poskytuje bezpečné prostředí pro hravou činnost, zatímco odolnost vůči vodě a snadná omyvatelnost z ní činí praktický a hygienický doplněk do vašich učeben. S jednoduchými zámky je snadno složitelná a rozložitelná, umožňující flexibilitu v uspořádání učebního prostoru.Komunitní kruh, vizuálně rozdělený na čtyři stejné části symbolizující roční období, přináší do výuky nový rozměr. Tato pedagogická metoda řízené komunikace podporuje diskusi a komunikaci mezi žáky a učitelem, stimulující rozvoj fantazie a citu. Komunitní kruh se tak stává nejenom prostředkem výchovy, ale také inspirativním prvkem, který oživuje učebnu a podporuje aktivní a participativní učení.


Komunitní kruh je rozdělen vizuálně na čtyři stejně velké segmenty, z nichž každý má odlišnou barvu a symbolizuje jedno ze čtyř ročních období:


Komunitní kruh je obohacen o hru Propletenec

Uprostřed kruhu se nacházejí vyřezávané tvary, které je možné zamíchat. Tato hra podněcuje pohybové schopnosti dětí, jejich schopnost vnímat obrazy a barvy a rozlišovat geometrické tvary. Je vhodná pro 3 až 100 hráčů. Dva z nich se zapojují do soutěže, zatímco třetí hráč plní roli rozhodčího.


Vhodné pro:

 • školy a školky
 • družiny
 • domácí využití
 • dětská centra

Vlastnosti:

 • sada obsahuje: 12 kusů stavebních dílů, 3 kusy hracích kostek, hra propletenec, návod ke hře
 • výborně izoluje chlad z podlahy
 • měkký, lehký a velice pevný materiál
 • protiskluzový povrch
 • omyvatelný
 • materiál nesaje vodu
 • bezpečný - nezpůsobuje odřeniny a spáleniny
 • zdravotně nezávadný materiál české výroby

  Vyrobeno v České republice.


Proč výrobky z VYLENU®?

Tento český výrobce se specializuje na pěnový materiál již přes 20 let. Výrobky nejen vyrábí, ale sami je navrhují s cílem proměnit dětské pokoje v království plné zábavy a kreativity. Milují minimalistický design a všechny produkty jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Každá deska VYLEN® je vyráběna s láskou a pečlivostí ve Žďáře nad Sázavou. Nabízeny jsou v různých tloušťkách, rozměrech a barvách, a to z vysoce lehčeného síťovaného polyetylénu, plastomeru a EVA. Tyto polotuhé lehčené plastické hmoty mají nejen skvělé fyzikálně-chemické vlastnosti, ale také vynikající tepelnou izolaci a dlouhou životnost. S Vylenem získáte nejen kvalitní produkt, ale také kousek domova, který vám přinese radost a pohodlí. S Vylenem proměníte svět okolo sebe a užijete si každý moment s díky těmto produktům.

Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme.Upozornění

Desky vyrobené z materiálu VYLEN® jsou vybaveny povrchovým technologickým otiskem formy, který je trvalý a nelze jej odstranit. Tyto otisky jsou nazývány "sluníčka" a mohou být pozorovatelné z určitých úhlů. Toto je charakteristická vlastnost našich výrobků, nikoli nedostatek materiálu, takže není třeba se obávat případných nerovností! V dolní části desky se může vyskytnout "pupek", který se nachází v jejím středu. Tato charakteristika je důsledkem výrobního procesu našich desek, což je opět vlastností našeho výrobku, nikoliv vadou! Horní strana desek zůstává v dokonalém stavu.

Příslušenství

  3 dalších produktů ve stejné kategorii: