Pěnový KOMUNITNÍ KRUH

PH - 100-08-0003

Nový produkt

Pokud hledáte pro Vaše děti hračku, která by byla tichá a bezpečná a děti z ní byly nadšené, naše pěnové hračky jsou pro ně to pravé!

Více informací

5 694 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Průměr218 cm

Více informací

Podlahová hra je vyrobena z vysokolehčeného síťovaného polyethylénu české výroby, který je opatřen certifikátem o zdravotní nezávadnosti. Vhodný i pro alergiky. Tato podlahová hra izoluje chlad od země, hřeje, je měkká, lehká, skladná a bezpečná díky protiskluzovému povrchu. Povrch nezpůsobuje odřeniny a spáleniny. Nesaje vodu ani pot a je omyvatelný. Hra je díky jednoduchým zámkům je snadno složitelná a rozložitelná.

Komunitní kruh je pedagogickou metodou řízené komunikace, která může být vedena v duchu výuky, diskuse nebo komunikace. Díky odolnému a omyvatelnému materiálu, může být komunitní kruh použit i mimo místnost. Komunitní kruh je vizuálně rozdělen na čtyři stejné části, které jsou v různých barvách představující čtyři roční období: zelená - jaro, žlutá - léto, červená - podzim, modrá - zima.

Je nutné předpokládat, že pedagog vnese do používání komunitního kruhu i svoji fantazii a cit. Pak kruh se stává opravdovým pomocníkem při výchově mladších i starších dětí.

Sada obsahuje:

12 kusů stavebních dílů

Rozměry:
kruh Ø: 218 cm
tloušťka: 1 cm

  • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
  • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky

Proč výrobky z VYLENU®?

V naší továrně ve Ždáře nad Sázavou VYLEN vyrábíme v nejrůznějších rozměrech, tloušťkách a barvách. Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. Po nanesení samolepicí vrstvy zaručujeme snadné a dlouhotrvající připevnění na zdi nebo jiném rovném materiálu. VYLEN® se pyšní certifikátem. Na vyžádání Vám rádi zašleme kompletní dokumentaci.

 

Příslušenství

    3 dalších produktů ve stejné kategorii: