Pěnová autodráda ROSBERG, 24 dílů

PH - 400-08-0005

Nový produkt

Pokud hledáte pro Vaše děti hračku, která by byla tichá a bezpečná a děti z ní byly nadšené, naše pěnové hračky jsou pro ně to pravé!

Více informací

2 187 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška144 cm
Šířka132 cm

Více informací

Skládací autodráha pro kluky i holky se lehce skládá a rozkládá. Díky jednotlivým dílům si můžete sestavit libovolnou trať. Autodráha má příjemný povrch a skládá se pomocí důmyslných zámků. Barevnou kombinaci si volíte dle svého vkusu ze dvou barev. Vybranou kombinaci barev (2 barvy) uveďte prosím do poznámky v objednávce.

Rozměr ve složeném stavu:
144 cm x 132 cm
 
Sada obsahuje:
24 dílů - dvoubarevné

  • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
  • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky

Proč výrobky z VYLENU®?

V naší továrně ve Ždáře nad Sázavou VYLEN vyrábíme v nejrůznějších rozměrech, tloušťkách a barvách. Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. Po nanesení samolepicí vrstvy zaručujeme snadné a dlouhotrvající připevnění na zdi nebo jiném rovném materiálu. VYLEN® se pyšní certifikátem. Na vyžádání Vám rádi zašleme kompletní dokumentaci.

 

Příslušenství

    16 dalších produktů ve stejné kategorii: