Pěnové DOMINO, 4 sady

PH - 800-08-0011

Nový produkt

Pokud hledáte pro Vaše děti hračku, která by byla tichá a bezpečná a děti z ní byly nadšené, naše pěnové hračky jsou pro ně to pravé!

Více informací

2 170 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Pěnové zpracování klasického DOMINA. Stolní hra domino rozvíjí u dětí logiku a soustředění se. Barevné puntíky, které jsou vyseknuté v kostičkách, jdou lehce vyjmout a využít k nácviku rozpoznávání barev a přiřazování.

  • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
  • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky

Sada obsahuje:
4 x 40 ks kostiček domina - 4 x 5 kusů od každé barvy v každé sadě

Proč výrobky z VYLENU®?

V naší továrně ve Ždáře nad Sázavou VYLEN vyrábíme v nejrůznějších rozměrech, tloušťkách a barvách. Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. Po nanesení samolepicí vrstvy zaručujeme snadné a dlouhotrvající připevnění na zdi nebo jiném rovném materiálu. VYLEN® se pyšní certifikátem. Na vyžádání Vám rádi zašleme kompletní dokumentaci.

 

Příslušenství

    14 dalších produktů ve stejné kategorii: