Pěnová vkládačka MOTÝLEK, 1 kus

Nový produkt

Pokud hledáte pro Vaše děti hračku, která by byla tichá a bezpečná a děti z ní byly nadšené, naše pěnové hračky jsou pro ně to pravé!

Více informací

78 Kč s DPH

Parametry

Výška30 cm
Šířka21,5 cm
Hloubka1 cm

Více informací

Vkládačka MOTÝLEK zároveň pomůže Vašim dětem zlepšit a procvičovat motoriku jejich prstů. Při společném hledání správných kousků vkládačky se s Vašimi dětmi ani Vy určitě nudit nebudete! Rozehrajte pomocí naší barevné pěnové vkládačky fantazii a tvořivost Vašich dětí. Pokud hledáte pro Vaše děti hračku, která by byla tichá a bezpečná a děti z ní byly nadšené, naše pěnové hračky jsou pro ně to pravé!

  • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
  • protože nesaje vodu, je skvělou hračkou do vany
  • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky

Proč výrobky z VYLENU®?

V naší továrně ve Ždáře nad Sázavou VYLEN vyrábíme v nejrůznějších rozměrech, tloušťkách a barvách. Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. Po nanesení samolepicí vrstvy zaručujeme snadné a dlouhotrvající připevnění na zdi nebo jiném rovném materiálu. VYLEN® se pyšní certifikátem. Na vyžádání Vám rádi zašleme kompletní dokumentaci.

 

20 dalších produktů ve stejné kategorii: