Dětské odrážedlo dřevěné EVIČKA

PO-239449*

Nový produkt

Dětské odrážedlo spojuje bezpečnost, styl a inovativní design, čímž se stává ideálním prvním krokem k soběstačné jízdě na kole pro děti všech věkových kategorií. Vhodné pro děti od 2 do 5 let.

Více informací

4 905 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška55 cm
Šířka38 cm
Délka85 cm
Hmotnost4 kg
Výška sedu31-44 cm

Více informací

Pro rodiče, kteří hledají zábavný a vzdělávací způsob, jak svým dětem pomoci rozvíjet dovednosti a zároveň si užít spoustu zábavy venku, může být dětské odrážedlo ideální volbou. Toto pohodlné a stylové dřevěné kolo je navrženo tak, aby se stalo neodmyslitelným společníkem pro mnoho let dobrodružství. Díky 8-krát nastavitelnému sedátku a možnosti přeměny z chopperu na klasické kolo se stává odrážedlo Evička skvělým doprovodem, který roste spolu s vaším dítětem. Tato flexibilita zaručuje dlouhodobé využití a radost z jízdy na kole.


Kombinace přírodního a červeně lakovaného dřeva dělá z odrážedla opravdový klenot, který přitahuje pozornost na každém výletu. Jeho moderní a trendy vzhled z něj dělá nejen praktický, ale i atraktivní doplněk pro každou jízdu. Robustní konstrukce a EVA-Soft pneumatiky zajišťují bezstarostnou jízdu bez potřeby neustálého pumpování. Pohodlné a vysoko nastavitelné sedlo poskytuje optimální podporu a komfort pro malé cyklisty. Odrážedlo tak není jen zábavnou hračkou, ale také účinným nástrojem pro rozvoj rovnováhy, koordinace a reakční schopnosti dětí. Bez pedálů a bočních koleček se děti učí jezdit na kole přirozeným způsobem a získávají důležité dovednosti na cestě k samostatné jízdě.


Dětské odrážedlo je tedy nejen skvělým nástrojem pro rozvoj dovedností dětí, ale také zábavným a stylovým doplňkem pro každou rodinnou výlet. S jeho pomocí mohou děti objevovat svět kolem sebe a vytvářet nezapomenutelné vzpomínky na své první cyklistické dobrodružství.  Vhodné pro děti od 2 let.


Vlastnosti:

  • sedlo je 8-krát nastavitelné - od 31 cm do 33 cm, 35 cm a 37 cm (jako chopper) a 38 cm až 40 cm, 42 cm a 44 cm (jako balanční kolo)
  • lze přeměnit z chopperu na klasické kolo
  • kombinace přírodního a červeně lakovaného dřeva
  • robustní konstrukce
  • EVA-Soft pneumatiky zajišťují bezstarostnou jízdu bez potřeby neustálého pumpování
  • pomáhá rozvíjet rovnováhu, koordinaci a reakční schopnosti dětí
  • vhodné pro děti od 2 let

Příslušenství