Obrázková vitrína KRÁLÍČEK Zobrazit větší

Obrázková vitrína KRÁLÍČEK

Nový produkt

Venkovní obrázkové vitríny s plechovým pozadím se zvířecím motivem.

Více informací

8 260 Kč s DPH

Možnosti produktu
Barva vitríny

Parametry

Výška 80,5 cm
Šířka 91,8 cm
Hloubka 3 cm
Hmotnost 11 kg

Více informací

Venkovní vitrína pro 2 strany A4 s pozadím ve tvaru králíčka. Vitrína i motiv jsou lakovány práškovou vypalovanou barvou v některém z dostupných odstínů (žlutá RAL 1017, oranžová RAL 2004, růžová RAL 3015, tyrkysová RAL 6034, zelená RAL 6018). Vitrína má těsnění z elastanu pro zamezení průniku vlhkosti do vitríny. Dveře jsou fixovány kvalitním cylindrickým zámkem se dvěma klíči. Výplň dveří tvoří plexisklo PLEXISHOCK o tloušťce 4 mm. K vitrínám lze přiobjednat LED osvětlení.

Rozměry vitríny: 805 x 918 mm (2x A4), tloušťka 30 mm

  • tabule z odolného plexiskla 4 mm
  • magnetický podklad z žárově zinkovaného lakovaného plechu
  • bezpečnostní zámek
  • souprava osvětlení LED (na přání)

9 dalších produktů ve stejné kategorii: