Lavička BRIXO

Nový produkt

Moderní litinová lavička Brixo má litinové nohy/bočnice odlity z šedé litiny (slitina železa a uhlíku s dalšími prvky). Její vlastnosti jsou ideální pro použití na venkovní vybavení měst a obcí.

Více informací

do 14 dnů

10 977 Kč s DPH

Více informací

Technická specifikace lavičky                          

Délka prken: 1 500 nebo 1 900 mm (dle vašeho výběru)
Šířka prken: 60 mm
Tloušťka prken: 35 nebo 45 mm (dle vašeho výběru)
Výška sedací plochy: 430 mm                                     
Výška opěradla: 790 mm
Půdorys: 1 500 × 700 mm nebo 1 900 × 700 mm (dle délky prken)
Možnost kotvení: Ano, lavičku je možné přišroubovat k podloží
Hmotnost: cca 100 Kg (v závislosti na délce, tloušťce prken a dřevině)
 

Povrchová úprava konstrukce

Litinové nohy lavičky jsou lakovány ekologickou práškovou barvou v libovolném odstínu. Prášek je nanášen elektrostaticky a následně vypalován ve speciální peci. Tato technologie je označována jako komaxit nebo také jako práškové lakování.

 

Povrchová úprava prken

Prkna lavičky jsou ošetřena vysoce kvalitní a ekologicky šetrnou lazurou od německého výrobce Remmers. Tato lazura je na vodní bázi a je ideální pro městský mobiliář z důvodu vysoké ochrany před povětrnostními vlivy a jednoduché renovace (neodlepuje se a nepraská). Při opětovném nátěru se původní vrstva lazury nemusí odstraňovat, stačí jemně přebrousit a nanést novou vrstvu.

 

Odstín prken

Možné odstíny prken a konstrukce naleznete v náhledu fotografií u produktu.
 

Kotvící sada

Možno dokoupit - na dotaz

 

Obsah balení                           

2 × litinová noha
14 × dřevěné prkno
28 × šroub + matice + podložka
1 × montážní návod

 

Foto je ilustrační.
Vše zasíláme v rozloženém stavu z důvodu minimalizace rizika poškození zásilky během přepravy. Za příplatek je možné lavičku zaslat smontovanou. Veškeré díly mají otvory pro spojovací materiál, montáž je tak velice jednoduchá a nevyžaduje takřka žádnou odbornost.

7 dalších produktů ve stejné kategorii: