Lano na šplh, 5 metrů

JI-3-10152*

Nový produkt

Lano na šplh o délce 5 metrů, vyrobené z jutových provazů s průměrem 28 mm, je ideální pro rozvoj síly a vytrvalosti. S ocelovou rukojetí a ochranou proti rozmotání splňuje normu PN-EN 97062 a je vhodné pro profesionální i amatérské využití.

Více informací

3 013 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Délka5 m
Hmotnost2,3 kg

Více informací

Šplhání je jednou z nejstarších a nejefektivnějších forem tělesného cvičení. Pro ty, kteří hledají kvalitní vybavení pro tento druh tréninku, máme skvělou nabídku. Lano na šplh o délce 5 metrů, vyrobené z prvotřídních jutových provazů s průměrem 28 mm. Juta je přírodní materiál známý svou pevností a odolností. Lano z jutových provazů je ideální volbou pro šplhání, protože poskytuje dobrou přilnavost a zároveň je šetrné k rukám.


Standardní délka lana je 5 metrů, což je ideální pro většinu cvičebních prostor. Pro ty, kteří potřebují delší lano, jsou k dispozici také varianty o délkách 6 a 7 metrů. Na vyžádání lze dodat i lana v jiných délkách, aby vyhovovala specifickým potřebám vašich tréninkových podmínek.


Součástí závěsu lana je pevná ocelová rukojeť, která zajišťuje bezpečné upevnění lana. Tato rukojeť je navržena tak, aby odolala vysokému zatížení a dlouhodobému používání. Spodní konec lana je chráněn proti rozmotání opletem z motouzu a plastovou krytkou. Tento design zajišťuje, že lano zůstane v perfektním stavu i při intenzivním používání.


Lano na šplh je navrženo tak, aby splňovalo nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. S certifikátem shody podle normy PN-EN 97062 si můžete být jisti, že naše lano splňuje všechny potřebné požadavky a je vhodné pro profesionální i amatérské využití.


Lano na šplh je skvělým nástrojem pro rozvoj síly, vytrvalosti a koordinace. Je vhodné pro fitness centra, školní tělocvičny, sportovní kluby i domácí posilovny. Investujte do kvalitního vybavení a posuňte svůj trénink na vyšší úroveň s naším lanem na šplh.   Splňuje normu PN-EN 97062. 

Výrobek splňuje přísné požadavky na materiál, konstrukci, a bezpečnost, což zajišťuje jeho spolehlivost a vhodnost pro používání ve sportovních a tréninkových podmínkách.


Technické specifikace:

 • Délka: 5 metrů (k dispozici také v délkách 6 a 7 metrů, na vyžádání jiné délky)
 • Průměr: 28 mm
 • Hmotnost: 2,3 kg
 • Materiál: Jutové provazy
 • Norma: Splňuje normu PN-EN 97062, s certifikátem shody

Vlastnosti:

 • vyrobeno z jutových provazů s průměrem 28 mm
 • délka 5 metrů (k dispozici také v délkách 6 a 7 metrů, na vyžádání jiné délky)
 • ocelová rukojeť pro bezpečné upevnění
 • spodní konec lana chráněn opletem z motouzu a plastovou krytkou
 • hmotnost 2,3 kg
 • splňuje normu PN-EN 97062 s certifikátem shody
 • vhodné pro profesionální i amatérské využití

Příslušenství

  2 dalších produktů ve stejné kategorii: