Gymnastická koza LÍZA, syntetická kůže Zobrazit větší

Gymnastická koza LÍZA, syntetická kůže

JI-3-10150*

Nový produkt

Gymnastická koza LÍZA s nastavitelnou výškou od 90 do 135 cm, vyrobená ze syntetické kůže a lepeného lamina, je ideální pro bezpečný a pohodlný trénink. Díky kolečkům pro snadnou přepravu a protiskluzovým nožičkám splňuje normu EN 12196 a má certifikát shody.

Více informací

29 942 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška90 do 135 cm
Hmotnost51 kg

Více informací

Gymnastická koza LÍZA je navržena tak, aby splňovala nejvyšší standardy kvality, bezpečnosti a pohodlí pro všechny gymnastické nadšence. Je ideální volbou pro školní tělocvičny, sportovní kluby i domácí tréninková prostředí. Tento vynikající nástroj je vyroben s ohledem na dlouhodobou životnost a spolehlivost, což z něj činí nezbytný doplněk pro každého, kdo to myslí s gymnastikou vážně.


Gymnastická koza LÍZA je vyrobena ze syntetické kůže, která je odolná a snadno se udržuje. Konstrukce je z lepeného lamina, což zajišťuje vysokou pevnost a stabilitu. Povrch kozy je potažen pružným lamelem a umělou kůží, což poskytuje pohodlný a bezpečný kontakt během cvičení.


Podstavec umožňuje nastavení výšky od 90 do 135 cm, a to v krocích po 5 cm. Díky této flexibilitě může být gymnastická koza LÍZA přizpůsobena různým potřebám a úrovním gymnastů, což z ní činí univerzální nástroj pro různé tréninkové situace. Podstavec je vyroben z práškově lakovaných a poniklovaných ocelových profilů, což zajišťuje maximální odolnost proti opotřebení a korozi. Tento robustní design garantuje dlouhou životnost i při intenzivním používání.


Nohy podstavce jsou chráněny plastovými protiskluzovými nožičkami, které nejenže zabraňují nechtěnému pohybu během cvičení, ale také nezanechávají stopy na podlaze. To zajišťuje bezpečné a stabilní používání kozy na různých typech povrchů. Dvě nohy jsou vybaveny kolečky, která umožňují snadnou přepravu gymnastické kozy. I přes svou robustní konstrukci a vyšší hmotnost je koza snadno manipulovatelná a může být rychle přesunuta na požadované místo.


Gymnastická koza LÍZA je navržena tak, aby poskytovala maximální komfort a bezpečnost během cvičení. Díky robustní konstrukci a vysoce kvalitním materiálům je ideální pro intenzivní trénink a dlouhodobé používání. Norma EN 12196 a certifikát shody zajišťují, že tento produkt splňuje všechny potřebné bezpečnostní a kvalitativní standardy. Tato gymnastická koza je skvělou volbou pro všechny, kdo hledají spolehlivý a kvalitní tréninkový nástroj.


 


   Splňuje normu EN 12196. 

Norma EN 12196 je evropský standard, který stanovuje požadavky na bezpečnost a kvalitu gymnastických zařízení, včetně gymnastických koz. Tento standard určuje specifikace pro konstrukci, materiály a testovací postupy, které musí být splněny, aby bylo zařízení považováno za bezpečné a vhodné pro použití ve sportovních a tréninkových prostředích.


Technické specifikace:

 • Materiál: syntetická kůže
 • Konstrukce: lepené lamino potažené pružným lamelem a umělou kůží
 • Podstavec: práškově lakované a poniklované ocelové profily
 • Výška: nastavitelná od 90 do 135 cm po 5 cm
 • Protiskluzové nožičky: plastové, nezanechávající stopy
 • Kolečka: dvě kolečka pro snadnou přepravu
 • Norma: splňuje normu EN 12196 s certifikátem shody
 • délka rámu 550 mm
 • šířka rámu 350 mm

Vlastnosti:

 • nastavitelná výška od 90 do 135 cm
 • vyrobená ze syntetické kůže a lepeného lamina
 • kolečka pro snadnou přepravu
 • protiskluzové nožičky
 • splňuje normu EN 12196 a má certifikát shody

Příslušenství

  6 dalších produktů ve stejné kategorii: