Venkovní stůl ADAM 120x80 cm

Nový produkt

Žákovský stůl vhodný do venkovních učeben o rozměru 120x80 cm, možnost volby ošetření konstrukce venkovního stolu žárovým zinkem. Deska stolu je také vhodná pro venkovní použití. Venkovní stůl je možné vyrobit ve všech výškách dle norem ČSN. Splňuje veškeré normy ČSN.

Adam je skvělá volba žákovského venkovního stolu.

Více informací

6-8 týdnů

6 440 Kč s DPH

  • vel. 2 (108 - 121 cm)
  • vel. 3 (119 - 142 cm)
  • vel. 4 (133 - 159 cm)
  • vel. 5 (146 - 176 cm)
  • vel. 6 (159 - 188 cm)
  • vel. 7 (174 - 207 cm)
  • Ano
  • Ne

Více informací

Minimální odběr tohoto stolu je 10 ks.

Konstrukce venkovního stolu:

Pokud plánujete stálé vystavení stolu mrazu, dešti a slunci, doporučujeme volbu konstrukce ošetřenou žárovým zinkem (poslední varianta ve volbě odstínu kovové konstrukce, příplatek 450,- Kč vč. DPH):

Pozinkování je nanesení vrstvy zinku na povrch ocelových výrobků. Tato vrstva slouží jako ochrana proti korozi. Zinek chrání povrch nejen mechanicky, ale i chemicky.

Deska venkovního stolu ADAM:

Deska stolu Slim Line odolá vodě, teplu, slunci. Deska venkovního stolu ADAM je tenká pouze 1,2 cm, avšak nenechte se zmást, tato tenká, kompaktní deska ve vysoce odolná nejen vůči vlhku, ale také vůči chemikáliím. Nabízené dekory naleznete ve fotkách u produktu.

Venkovní třídy zažívají veliký boom u nás i v celém světě. Výuku ve venkovních třídách si oblíbili jak žáci tak kantoři po celém světě.

Vybavení venkovní učebny je pro Vaší školu jistě velká investice, proto jsme pro Vás připravili krátký shrnující text, ve kterém hovoříme o použitých materiálech, o rozdílech v námi nabízeném nábytku a jeho skotečné odolnosti. Tento shrnující text si můžete přečíst ZDE

Příslušenství

5 dalších produktů ve stejné kategorii: