Gymnastický kůň ŠEMÍK, bez madel

JI-3-10149*

Nový produkt

Gymnastický kůň ŠEMÍK bez madel, s nastavitelnou výškou od 110 do 170 cm a kovovou základnou o šířce 800 mm s protiskluzem, je navržen pro bezpečný a efektivní trénink. S hmotností 83 kg a kolečky pro snadný přesun splňuje normu PN-EN 12196 a má certifikát shody.

Více informací

47 159 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška110 - 170 cm
Hmotnost83 kg

Více informací

Gymnastický kůň je jedním z nejdůležitějších nástrojů v gymnastickém tréninku. Navržen je tak, aby splňoval nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Tento model je ideální pro trénink bez madel, což z něj činí všestranného pomocníka pro gymnastiku na různých úrovních dovedností.


Gymnastický kůň ŠEMÍK umožňuje nastavení výšky v rozmezí 110 - 170 cm, a to v krocích po 50 mm. Díky této flexibilitě můžete snadno přizpůsobit výšku koně podle potřeb různých gymnastů a typů tréninků. Kůň je vybaven stabilní kovovou základnou o šířce 800 mm, která zajišťuje maximální stabilitu během cvičení. Široká základna poskytuje pevnou oporu, která je nezbytná pro bezpečné provádění složitých gymnastických cviků.


Základna gymnastického koně je opatřena protiskluzovým povrchem, což zabraňuje jakémukoli nechtěnému pohybu během tréninku. Tato vlastnost je klíčová pro zajištění bezpečnosti gymnastů. Na jedné straně základny jsou umístěna dvě kolečka, která umožňují snadný pohyb a přemístění koně. Přestože je hmotnost koně 83 kg, kolečka usnadňují manipulaci a umožňují snadné přesunutí do požadované polohy.


Gymnastický kůň ŠEMÍK je navržen tak, aby poskytoval maximální stabilitu, bezpečnost a pohodlí během tréninku. Díky možnosti nastavení výšky a robustní konstrukci je vhodný pro všechny věkové kategorie a úrovně gymnastických dovedností. Norma PN-EN 12196 a certifikát shody garantují, že produkt splňuje všechny potřebné bezpečnostní a kvalitativní standardy. Tento gymnastický kůň je skvělou volbou pro školy, sportovní kluby i individuální sportovce. Jeho jednoduchá manipulace a vysoká odolnost zaručují dlouhou životnost a spokojenost při používání.    Splňuje normu PN-EN 97062. 

Výrobek splňuje přísné požadavky na materiál, konstrukci, a bezpečnost, což zajišťuje jeho spolehlivost a vhodnost pro používání ve sportovních a tréninkových podmínkách.


Technické specifikace:

 • Výška: nastavitelná od 110 do 170 cm (po 50 mm)
 • Základna: kovová, šířka 800 mm
 • Protiskluzová ochrana: ano
 • Kolečka pro snadný pohyb: ano, dvě kolečka na jedné straně základny
 • Norma: splňuje normu PN-EN 12196 a má certifikát shody

Vlastnosti:

 • nastavitelná výška od 110 do 170 cm po 50 mm
 • kovová základna o šířce 800 mm
 • základna opatřena protiskluzovým povrchem
 • na jedné straně základny dvě kolečka pro snadný pohyb
 • splňuje normu PN-EN 12196 a má certifikát shody

Příslušenství

  3 dalších produktů ve stejné kategorii: