Kancelářské křeslo ETNIK II, černá

Nový produkt

Kancelářské křeslo ETNIK II nabízí moderní design se síťovinou na sedáku i opěráku, vysokou odolnost díky nylonovému rámu a elastomerizovanému potahu, a je k dispozici ve více barevných variantách s nosností až 130 kg. Ideální pro pohodlné sezení v moderních zasedacích místnostech.

Více informací

13 999 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Kancelářské křeslo ETNIK II představuje dokonalou kombinaci moderního designu a funkčnosti. Tato konferenční židle se síťovinou na sedáku a opěráku je ideální volbou pro zasedací místnosti, které kladou důraz na estetiku a pohodlí. Středně vysoký opěrák poskytuje optimální podporu zad, čímž zajišťuje pohodlné sezení i během dlouhých jednání.

Rám sedadla je vyroben z nylonu vyztuženého 30% skelnými vlákny, což zajišťuje vynikající odolnost. Tento materiál byl testován podle přísných norem ANSI BIFMA, což potvrzuje jeho kvalitu a spolehlivost. Síťovina, která pokrývá sedák a opěrák, je vyrobena z 30% polyesteru a 70% elastomerizovaného nylonu, což zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Díky této kombinaci materiálů je síťovina nejen pevná, ale také prodyšná, což přispívá k pohodlí uživatelů.

Křeslo ETNIK II je k dispozici v různých barevných provedeních, což umožňuje jeho snadné přizpůsobení jakémukoli interiéru. Barvy rámu sedadla zahrnují černou a bílou, zatímco síťovina je dostupná v šesti odstínech: černá (NET00), červená (NET01), modrá (NET02), zelená (NET05), šedá (NET09) a bílá (NET10). Tento široký výběr barev umožňuje snadné sladění s firemními barvami nebo designem zasedací místnosti.

Základna křesla je čtyřramenná a je vybavena kluzáky, které zajišťují stabilitu a snadný pohyb po místnosti. Základna je k dispozici v plastové variantě černé nebo bílé barvy. Plastové područky jsou integrovány do konstrukce křesla, což přispívá k jeho elegantnímu vzhledu a pohodlí uživatele. S nosností až 130 kg se můžete spolehnout na dlouhou životnost a spolehlivost tohoto kancelářského křesla. Křeslo ETNIK II je vyrobeno v EU, což zaručuje vysoké standardy kvality a bezpečnosti.

Vlastnosti:

 • moderní konstrukce s síťovinou na sedáku a opěráku
 • určená pro moderní zasedací místnosti
 • středně vysoký opěrák
 • nylonový rám sedadla vyztužený 30% skelnými vlákny, odolnost testována podle ANSI BIFMA
 • velmi odolná síťovina, vyrobena z 30% polyesteru a 70% elastomerizovaného nylonu
 • barva rámu sedadla: černá nebo bílá
 • 6 barev síťovin: černá (NET00), červená (NET01), modrá (NET02), zelená (NET05), šedá (NET09), bílá (NET10)
 • čtyřramenná báze s kluzáky
 • plastové područky součástí konstrukce

  Vyrobeno v EU.

Vzorník barev síťoviny

Příslušenství

  30 dalších produktů ve stejné kategorii: