Kancelářská židle FERDINAND

Nový produkt

Kancelářská židle FERDINAND nabízí kombinaci prodyšné nylonové síťoviny a pohodlného látkového potahu, což zajišťuje komfort a ventilaci po celý rok. S houpacím mechanismem, pevnými loketními opěrkami a stabilní plastovou základnou je ideální volbou pro dlouhodobé sezení v kanceláři.

Více informací

5 499 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška91 - 101 cm
Nosnost130 kg
Výška sedu45 - 55 cm
Šířka sedáku50 cm
Hloubka sedáku50 cm

Více informací

Kancelářská židle Ferdinand představuje ideální spojení stylu a funkčnosti, které ocení každý, kdo tráví dlouhé hodiny sezením. S kombinací látky a síťoviny nabízí vynikající prodyšnost a komfort, což ji činí skvělou volbou pro každodenní pracovní využití.


Opěrák židle Ferdinand je vyroben z kvalitní nylonové síťoviny, která zajišťuje nepřekonatelnou ventilaci zad. Díky této vlastnosti se uživatelé mohou cítit svěže i během horkých letních dnů nebo stresujících pracovních momentů, aniž by se potili. Sedák této židle je potažen látkou, což je ideální volba pro ty, kteří preferují měkký a teplý povrch. Látkový potah také přispívá k příjemnému sezení v zimních měsících díky akumulaci tepla. Výplň z PUR pěny dodává sedáku měkkost, která zaručuje pohodlí při dlouhodobém sezení.


Židle Ferdinand je vybavena houpacím mechanismem, která umožňuje nastavení protiváhy podle vašich potřeb. To znamená, že si můžete snadno přizpůsobit, jak těžko se bude židle houpat, nebo ji zablokovat v pevné sedící poloze pro optimální pracovní komfort. Součástí židle jsou pevné loketní opěrky, které poskytují potřebnou podporu pro lokty a předloktí. Tím se snižuje napětí v ramenou, šíji a loketních kloubech, což přispívá k pohodlnějšímu a ergonomičtějšímu používání myši a klávesnice.


Sedák o šířce 50 cm a hloubce 48 cm zajišťuje dostatečný prostor pro pohodlné sezení. Opěrák vysoký 50 cm poskytuje dobrou oporu zad, což je důležité při práci u počítače, v učebně nebo u pracovního stolu. Základna židle je tvořena plastovým křížem, který poskytuje stabilitu a nosnost až 130 kg. Píst umožňuje nastavení výšky sedáku v rozsahu 45 - 55 cm, což zajišťuje pohodlné sezení pro různé výšky postavy. Židle je vybavena kolečky ideálními pro pohyb na měkkých podlahách, jako jsou koberce.    Výběr ze čtyř barev.

   Pohodlné sezení.

  Židle je vybavena kolečky ideálními pro pohyb na měkkých podlahách, jako jsou koberce.


Vlastnosti:

  • kombinace prodyšné nylonové síťoviny a pohodlného látkového potahu
  • houpací mechanika s nastavitelnou protiváhou
  • pevné loketní opěrky pro podporu loktů a předloktí
  • kolečka vhodná pro měkké podlahy

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: