Interaktivní keramická tabule na pylonech, na fixy

Nový produkt

Interaktivní tabule na pylonovém posuvu. Komplexní řešení pro školní výuku. Klasická a interaktivní tabule v jednom - tabuli je možné popisovat i běžnými fixy! Kompletní balíček včetně montáže i zapojení.

Více informací

73 280 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Šířka200 cm
Výška tabule120 cm
Výška pylonů300 cm

Více informací

Interaktivní školní tabule na pylonovém posuvu

Komplexní řešení pro školní výuku. Klasická a interaktivní tabule v jednom. Rozměr tabulové desky 200 x 120 cm. Kvalitní certifikovaný povrch e3. Středová deska bílá se sníženým odleskem pro interaktivitu. Záruka na povrch 25 let. Široké hliníkové madlo. Posuv zajištěn pylonovým mechanismem se standartní délkou pylonů 300 cm. Pylonový posuv je velmi komfortní pro žáky i vyučující. Velmi tichý chod, značný rozsah posuvu, bezúdržbové provedení. Záruka na pylony 15 let. Držák dataprojektoru se systémem jemného ladění pozice dataprojektoru.

Interaktivní systém HITACHI. (Volitelně interaktivní dataprojektor VIVITEK / PANASONIC / EPSON, neno systém eBeam).

 • interaktivní tabule s ovládáním dvěma pery
 • držák dataprojektoru
 • dataprojektor
 • svod veškeré kabeláže k přípojnému místu (katedra)
 • tichý a komfortní pojezd
 • možnost ozvučení aktivními reproduktory
 • možnost přídavného modulu pro ovládání prsty

Interaktivní systém eBeam EDGE

eBeam edge je zcela novou interaktivní technologií, která vytvoří klasickou interaktivní tabuli z libovolné, i již existující fixem popisovatelné tabule, doslova během okamžiku. Ve spojení s projektorem a notebookem případně stolním PC získáte plnohodnotnou interaktivní tabuli vhodnou do každé učebny základní nebo střední školy, ale i posluchárny na vysoké škole nebo univerzitě.

eBeam edge oproti předešlým modelům nabízí daleko menší pero s velikostí běžného popisovacího fixu a také nový, menší přijímač s vysoce výkonným hardwarem uvnitř, který je nyní ještě rychlejší a přesnější.

Spolu s eBeam edge je dodáván přehledný a snadno ovladatelný software, který osloví každého kantora a nabídne vše potřebné pro interaktivní výuku. Interaktivní software je plně lokalizován do českého jazyka a není omezen počtem instalací!

Své uplatnění si eBeam našel také ve firemní sféře, kde je hojně využíván na firemních prezentacích nebo školeních především pro integraci do MS PowerPointu, kde mimo ovládání nabízí možnost popisování a kreslení do prezentací během přednesu včetně záznamu provedených poznámek.
Při výběru interaktivní tabule nemusíte váhat nad vhodnou velikostí, to za Vás udělá eBeam. Zvládá libovolnou velikost do úhlopříčky až 3,1 m! Volnost, kterou hledáte, získáte jen s interaktivní tabulí eBeam Projection.

Sada obsahuje

 • Interaktivní přijímač eBeam edge
 • interaktivní pero
 • USB kabel
 • CD se interaktivním SW
 • náhradní hroty do pera
 • 3 připevňovací adaptery
 • bezpečnostní poutko na ruku pro pero
 • AAA baterie

Příslušenství

  5 dalších produktů ve stejné kategorii: