Dětské froté prostěradlo, pudrové

Nový produkt

Dětské froté prostěradlo s vysokou gramáží 185-190g/m² je oblíbené v mateřských školách díky své kvalitě, odolnosti a snadné údržbě. Prostěradlo je opatřeno pruženkou pro snadnou výměnu a lze ho prát při teplotě 60°C, což zajišťuje dokonalou hygienu.

Více informací

231 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Dětské froté prostěradlo je ideální volbou pro vybavení mateřských škol díky svým výborným vlastnostem a vysoké kvalitě. Jednobarevná froté prostěradla se těší velké oblibě v mateřských školách, protože nabízejí nejen pohodlí, ale i praktičnost a dlouhou životnost. Vybavte mateřskou školu těmito kvalitními froté prostěradly, která díky své vysoké gramáži 185-190g/m2 zaručují trvanlivost a odolnost i při častém používání a praní.


Froté je pleteno v české firmě, což umožňuje udržet vysokou úroveň kvality a kontrolu nad výrobním procesem. Prostěradla jsou opatřena pruženkou, která je všita do tunýlku, což umožňuje snadnou výměnu v případě poškození a zajišťuje pevné uchycení na matraci. Praktické froté prostěradlo lze bez obav prát při teplotě 60°C, což je ideální teplota pro zajištění jejich dokonalé hygieny a odstranění veškerých nečistot a bakterií.


Navíc, tato prostěradla jsou příjemná na dotek a přispívají k pohodlnému a klidnému spánku dětí, což je důležité pro jejich správný odpočinek a regeneraci. Díky své odolnosti a snadné údržbě jsou froté prostěradla dlouhodobou a spolehlivou investicí do vybavení mateřské školy, která zajistí čistotu a komfort pro všechny malé spáče.Standardně je prostěradlo určeno pro matrace do výšky 15 cm. Pokud Vaše matrace je vyšší, neváhejte nás kontaktovat, na požádání vyrobíme prodlouženou délku, výšku, popř. jiné atypické rozměry.


  Český výrobek.

  Dostupné rozměry: 120 x 60 cm, 130 x 60 cm, 140 x 60 cm

  Prostěradlo lze bez obav prát při teplotě 60°C. 


Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: