Pěnový podsedák FLOWER, 10 kusů

Nový produkt

Pěnový podsedák FLOWER vhodný do školy, školy i do domácnosti.

Více informací

1 645 Kč s DPH

Parametry

Hloubka1 cm
Průměr32 cm

Více informací

Pěnový podsedák je vyroben z vysokolehčeného síťovaného polyethylénu české výroby VYLEN®, který je opatřený certifikátem o zdravotní nezávadnosti. Vhodný i pro alergiky. Podsedák izoluje chlad, hřeje, je měkký, lehký a má příjemný povrch. Nesaje vodu ani pot a je omyvatelný. Můžete ho využívat i u vody. Díky poutku ho můžete zavěsit, je to praktické uschování podsedáku.

Podsedák Vám zpříjemní sezení v mokré trávě nebo na špinavých místech. Ochrání vás před ušpiněním. Lehce omyvatelný běžnými prostředky. Podsedák můžete využívat u vody, na výletech do hor, při turistice nebo i kempování pod stany.

  • do školky
  • do školy
  • na pískoviště
  • na sportovní zápasy
  • do tělocvičen
  • na rybaření
  • do lesa
  • do sauny
  • na koncerty a festivaly
  • kempování

Český výrobek:
Materiál VYLEN® vyrábíme ve Žďáře nad Sázavou, je zdravotně nezávadný a vhodný už pro děti od narození. Tento materiál je pravidelně testován a certifikován. Zamilujete si jej kvůli dlouhé životnosti - netrhá se!

Rozměry v rozloženém stavu:
Průměr: 32 cm
Tloušťka: 1 cm


Proč výrobky z VYLENU®?

V naší továrně ve Ždáře nad Sázavou VYLEN vyrábíme v nejrůznějších rozměrech, tloušťkách a barvách. Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. Po nanesení samolepicí vrstvy zaručujeme snadné a dlouhotrvající připevnění na zdi nebo jiném rovném materiálu. VYLEN® se pyšní certifikátem. Na vyžádání Vám rádi zašleme kompletní dokumentaci.

 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: