Sada pěnových tvarů MIX, 10 sad (200 kusů) Zobrazit větší

Sada pěnových tvarů MIX, 10 sad (200 kusů)

Nový produkt

Pěnové tvary ze kterých vytvoříte přáníčko, ozdobu i jakoukoliv dekoraci.

Více informací

4 610 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška17 cm

Více informací

Pěnové hvězdičky můžete využít k výrobě přáníček, ozdob, dekorací pokoje, herny nebo je použít při tématických programech. Fantazii se meze nekladou. Díky tomu, že je materiál omyvatelný, můžete na něj opakovaně kreslit s barvami na vodní bázi (fixy, vodovky). Pokud použijete např. lihové fixy, tak už obrázky nesmyjete. Je vhodná i do vody. Nevsakuje vodu, plave a může se použít jako vodolepka (nalepíte ji pomocí vody na vanu a obklady).

Díky tomu, že je materiál omyvatelný, můžete na něj opakovaně kreslit s barvami na vodní bázi (fixy, vodovky). Pokud použijete např. lihové fixy, tak už obrázky nesmyjete. Je bezpečnější než klasický papír – nelze se o něj říznout.

  • snadno z něj vystřihnete nebo vyříznete Vámi požadovaný tvar
  • cokoli z něj složíte a vytvarujete, sešijete ho nebo slepíte (stačí obyčejné lepidlo)
  • pěnový papír nenápadně probudí fantazii a tvořivost Vašich dětí

Rozměry:
výška: 17 cm

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: