Samolepicí pěnová hvězdička, 5 kusů

PH-700-19-0247*

Nový produkt

Oživte svůj domov s pěnovými hvězdičkami o průměru 10 cm, které nejenže přinášejí zimní atmosféru do interiéru, ale také se snadno přilepí na jakýkoli povrch díky samolepicí vrstvě na rubové straně. Užijte si jednoduchou aplikaci a okamžitě proměňte váš prostor v kouzelnou zimní scénu.

Více informací

69 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Průměr10 cm
Tloušťka5 mm

Více informací

Vytváření kouzelných interiérů nikdy nebylo jednodušší. S pěnovými hvězdičkami tloušťky 5 mm můžete dosáhnout nádherného efektu sněhových vloček, které rozzáří každý prostor. Díky reliéfnímu povrchu vypadají jako čerstvě napadaný sníh, přinášející do vašeho domova zimní pohodu a kouzlo.

Tyto hvězdičky jsou vybaveny se samolepicí vrstvou na rubové straně, takže je můžete snadno připevnit na jakýkoli povrch, který si vyberete. Aplikace je velmi jednoduchá, takže se můžete těšit na okamžité proměny vašeho interiéru.

Vlastnosti:

  • samolepicí vrstva na rubové straně
  • snadná a rychlá aplikace
  • český výrobek
  • balení po 5 kusech
  • v bílé barvě

  Vyrobeno v České republice.

Proč výrobky z VYLENU®?

Tento český výrobce se specializuje na pěnový materiál již přes 20 let. Výrobky nejen vyrábí, ale sami je navrhují s cílem proměnit dětské pokoje v království plné zábavy a kreativity. Milují minimalistický design a všechny produkty jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Každá deska VYLEN® je vyráběna s láskou a pečlivostí ve Žďáře nad Sázavou. Nabízeny jsou v různých tloušťkách, rozměrech a barvách, a to z vysoce lehčeného síťovaného polyetylénu, plastomeru a EVA. Tyto polotuhé lehčené plastické hmoty mají nejen skvělé fyzikálně-chemické vlastnosti, ale také vynikající tepelnou izolaci a dlouhou životnost. S Vylenem získáte nejen kvalitní produkt, ale také kousek domova, který vám přinese radost a pohodlí. S Vylenem proměníte svět okolo sebe a užijete si každý moment s díky těmto produktům.

Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. 

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: