Pěnový papír 90 x 70 cm, 1 kus

Nový produkt

Náš pěnový papír je vytvořený ze skvělého materiálu VYLEN®. Díky jeho vlastnostem jej využijete při kreativním tvoření s Vašimi dětmi, a to nejrůznějšími způsoby.

Více informací

245 Kč s DPH

Parametry

Výška90 cm
Šířka70 cm

Více informací

Připravili jsme pro Vás kreativní pěnovku - pěnový papír ve velikosti cca 90 x 70 cm. Je vhodný pro různé kreativní techniky, vyrábění kostýmů, třeba pro tak známý a oblíbený Cosplay, maškarní a karnevalové masky. Skvělý materiál pro práci s dětmi, ale dá se využít i na scrapbookové projekty. Výtvarný pěnový papír můžete snadno stříhat, řezat, lepit (stačí obyčejné lepidlo), skládat, tvarovat, sešívat apod. Můžete ho využít k výrobě přáníček, ozdob, dekorací pokoje, herny, kostýmů nebo je použít při tématických programech. Fantazii se meze nekladou. 

Díky tomu, že je materiál omyvatelný, můžete na něj opakovaně kreslit s barvami na vodní bázi (fixy, vodovky). Pokud použijete např. lihové fixy, tak už obrázky nesmyjete. Je bezpečnější než klasický papír – nelze se o něj říznout.

  • snadno z něj vystřihnete nebo vyříznete Vámi požadovaný tvar
  • cokoli z něj složíte a vytvarujete, sešijete ho nebo slepíte (stačí obyčejné lepidlo)
  • pěnový papír nenápadně probudí fantazii a tvořivost Vašich dětí

Rozměry:
900 x 700 mm

Vlastnosti papíru:

  • papír je omyvatelný, ale přitom nevsakuje vodu. Proto na něj můžete opakovaně malovat temperami nebo vodovkami
  • je pevný, ale přitom lehký a měkký – tím je zaručena jeho snadná tvárnost stříháním nebo jinými úpravami
  • na rozdíl od běžného papíru se o pěnový papír nikdy nepořežete
  • snadno jej uskladníte a budete mít podle potřeby kdykoli při ruce

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: