Multifunkční pěnové PUZZLE

PH - 100-17-0001

Nový produkt

Pokud hledáte pro Vaše děti hračku či hru, která by byla tichá a bezpečná a děti z ní byly nadšené, naše pěnové hračky jsou pro ně to pravé!

Více informací

3 357 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Pěnová puzzle podlaha nemusí být obyčejnou podlahou. Stačí Vám i dětem trocha představivosti, šikovné dětské ručičky a hned si z barevných puzzlíků vytvoříte hrací kostku, skákacího panáka, tunely, domečky pro kluky i holky nebo ohrádky pro imaginární zvířátka.

S pěnovými podlahami máme bohaté zkušenosti a neustále vyvíjíme kvalitnější a spolehlivější zámky. Díky spolupráci se školami, školkami, sportovními středisky i zájmovými kroužky jsme vytvořili unikátní systém zámků, které se nerozjíždějí a jednotlivé díly u sebe perfektně drží.

Takže nemějte strach, že by se Vám podlaha rozeběhla pod nohama!

Sada obsahuje:
2 x 1 puntík
2 x 2 puntíky
2 x 3 puntíky
2 x 4 puntíky
2 x 5 puntíků
2 x 6 puntíků
1 x hvězda
3 x bez výseku

Rozměry:

délka: 34 cm
šířka: 34 cm
tloušťka: 1 cm

  • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
  • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky

Proč výrobky z VYLENU®?

V naší továrně ve Ždáře nad Sázavou VYLEN vyrábíme v nejrůznějších rozměrech, tloušťkách a barvách. Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. Po nanesení samolepicí vrstvy zaručujeme snadné a dlouhotrvající připevnění na zdi nebo jiném rovném materiálu. VYLEN® se pyšní certifikátem. Na vyžádání Vám rádi zašleme kompletní dokumentaci.

 

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: