Pěnový TWISTER

PH - 100-08-0004

Nový produkt

Pokud hledáte pro Vaše děti hračku či hru, která by byla tichá a bezpečná a děti z ní byly nadšené, naše pěnové hračky jsou pro ně to pravé!

Více informací

2 294 Kč s DPH

Parametry

Výška230 cm
Šířka99 cm
Hloubka1 cm
Průměr218 cm

Více informací

Pravá ruka na červenou, levá noha na modrou! Podlahová hra Twister proplete vaše tělo s vašimi spoluhráči. Tato hra je určena dětem i dospělým. Hra trénuje kondici a fyzickou zdatnost, rozvíjí koordinaci. Můžete soutěžit individuálně nebo ve skupinách. Součástí hry jsou kostky určující tah, který má hráč provést.Hra je díky jednoduchým zámkům snadno složitelná a rozložitelná. V deskách jsou vyseknuté tvary, které stačí promíchat a hra dostane úplně jinou úroveň.Podlahová hra Propletenec neboli Twister je vyroben z vysokolehčeného síťovaného polyethylénu české výroby, který je opatřen certifikátem o zdravotní nezávadnosti. Vhodný i pro alergiky.

Tato podlahová hra izoluje chlad od země, hřeje, je měkká, lehká, skladná a bezpečná díky protiskluzovému povrchu. Povrch nezpůsobuje odřeniny a spáleniny. Nesaje vodu ani pot a je omyvatelný.

Sada obsahuje:
15 kusů stavebních dílů
4 kusy barevných kšiltů
schéma složení

Rozměry:
šířka: 157 cm
výška: 117 cm
tloušťka: 1 cm
  • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
  • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky

Proč výrobky z VYLENU®?

V naší továrně ve Ždáře nad Sázavou VYLEN vyrábíme v nejrůznějších rozměrech, tloušťkách a barvách. Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. Po nanesení samolepicí vrstvy zaručujeme snadné a dlouhotrvající připevnění na zdi nebo jiném rovném materiálu. VYLEN® se pyšní certifikátem. Na vyžádání Vám rádi zašleme kompletní dokumentaci.

 

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: