Pěnový TWISTER

PH - 100-08-0004

Nový produkt

Pokud hledáte pro Vaše děti hračku či hru, která by byla tichá a bezpečná a děti z ní byly nadšené, naše pěnové hračky jsou pro ně to pravé!

Více informací

3 211 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška230 cm
Šířka99 cm
Hloubka1 cm
Průměr218 cm

Více informací

Pravá ruka na červenou, levá noha na modrou! Podlahová hra Twister proplete vaše tělo s vašimi spoluhráči. Tato hra je určena dětem i dospělým. Hra trénuje kondici a fyzickou zdatnost, rozvíjí koordinaci. Můžete soutěžit individuálně nebo ve skupinách. Součástí hry jsou kostky určující tah, který má hráč provést.Hra je díky jednoduchým zámkům snadno složitelná a rozložitelná. V deskách jsou vyseknuté tvary, které stačí promíchat a hra dostane úplně jinou úroveň.Podlahová hra Propletenec neboli Twister je vyroben z vysokolehčeného síťovaného polyethylénu české výroby, který je opatřen certifikátem o zdravotní nezávadnosti. Vhodný i pro alergiky.

Tato podlahová hra izoluje chlad od země, hřeje, je měkká, lehká, skladná a bezpečná díky protiskluzovému povrchu. Povrch nezpůsobuje odřeniny a spáleniny. Nesaje vodu ani pot a je omyvatelný.

Sada obsahuje:
15 kusů stavebních dílů
4 kusy barevných kšiltů
schéma složení

Rozměry:
šířka: 157 cm
výška: 117 cm
tloušťka: 1 cm
  • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
  • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky

Proč výrobky z VYLENU®?

V naší továrně ve Ždáře nad Sázavou VYLEN vyrábíme v nejrůznějších rozměrech, tloušťkách a barvách. Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. Po nanesení samolepicí vrstvy zaručujeme snadné a dlouhotrvající připevnění na zdi nebo jiném rovném materiálu. VYLEN® se pyšní certifikátem. Na vyžádání Vám rádi zašleme kompletní dokumentaci.

 

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: