Pěnový SKÁKACÍ PANÁK

PH - 500-08-0002

Nový produkt

Pokud hledáte pro Vaše děti hračku či hru, která by byla tichá a bezpečná a děti z ní byly nadšené, naše pěnové hračky jsou pro ně to pravé!

Více informací

2 714 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška230 cm
Šířka99 cm
Hloubka1 cm
Průměr218 cm

Více informací

Skákací panák je vyrobený z vysokolehčeného síťovaného polyethylénu české výroby, který je opatřen certifikátem o zdravotní nezávadnosti. Vhodný i pro alergiky. Tato podlahová hra izoluje chlad od země, hřeje, je měkká, lehká, skladná a bezpečná díky protiskluzovému povrchu. Povrch nezpůsobuje odřeniny a spáleniny. Nesaje vodu ani pot a je omyvatelný. Hra je díky jednoduchým zámkům je snadno složitelná a rozložitelná.

Skládání jednotlivých dílů skákacího panáka si děti procvičují motoriku prstů a kombinováním jednotlivých barev si rozvíjí estetické vnímání. Hra dále rozvíjí u dětí prostorové vnímání, rozmanitost barev, procvičování počtů, pohybové dovednosti a princip kolektivních her.

Sada obsahuje:
15 kusů stavebních dílů
4 kusy barevných kšiltů
schéma složení

Rozměry:
šířka: 230 cm
výška: 99 cm
tloušťka: 1 cm
jeden díl: 33 x 33 cm
  • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
  • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky

Proč výrobky z VYLENU®?

V naší továrně ve Ždáře nad Sázavou VYLEN vyrábíme v nejrůznějších rozměrech, tloušťkách a barvách. Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. Po nanesení samolepicí vrstvy zaručujeme snadné a dlouhotrvající připevnění na zdi nebo jiném rovném materiálu. VYLEN® se pyšní certifikátem. Na vyžádání Vám rádi zašleme kompletní dokumentaci.

 

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: