Pěnové ČÍSLICE se znaménky Zobrazit větší

Pěnové ČÍSLICE

PH - 100-13-0004

Nový produkt

Pokud hledáte pro Vaše děti hračku, která by byla tichá a bezpečná a děti z ní byly nadšené, naše pěnové hračky jsou pro ně to pravé!

Více informací

530 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška17,5 cm
Hloubka1 cm

Více informací

Skvělá vyuková pomůcka pro Vaše děti. Vhodné do školek i škol, ale i na domácí učení. Materiál nesaje vodu, učit se můžete i zábavnou formou ve vaně. Číslice jsou vhodné pro děti, které už začínají zkoušet počítání nebo se již učí počítat. Číslice jsou vyrobeny tak, aby byly pro děti dobře uchopitelné, viditelné a dalo se s nimi dobře pracovat. V balení najdete číslice  0,1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Vhodné pro práci s dětmi se specifickými poruchami učení a rozvoj jemné motoriky dětí.


Rozměry:
výška: 17,5 cm
tloušťka: 1 cm

Sada obsahuje:

10 číslic 
  • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
  • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky

Proč výrobky z VYLENU®?

V naší továrně ve Ždáře nad Sázavou VYLEN vyrábíme v nejrůznějších rozměrech, tloušťkách a barvách. Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. Po nanesení samolepicí vrstvy zaručujeme snadné a dlouhotrvající připevnění na zdi nebo jiném rovném materiálu. VYLEN® se pyšní certifikátem. Na vyžádání Vám rádi zašleme kompletní dokumentaci.

 

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: